Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak combról? 13/l

Hogy fogyjak combról? 13/l

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 48-49 kg .szeretnék 45-46 kg lenni. ha pl napi 50 guggolást megcsinálok meg még más gyakorlatokat ,és ha lábra súlyzózok akkor fogyhatok egy picit , vagy csak izmosodom tőle ? és milyen ételeket nem szabad enni?

2013. júl. 27. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

1.ne fogyjál,így is vékony vagy

2.mivel a súlyodat és a magasságodat elnézve nincs rajtad zsír csak izmosabb lenne a lábad

2013. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor hogy legyek izmosabb? miket egyek , és mit tornázzak?
2013. júl. 27. 15:14
 3/5 anonim válasza:
Szia. Énis ugyanennyi kg és magas voltam mint te. Ne fogyjál mert magas vagy és vékony neked ugy 55 kgnak kéne lenned. Na szóval ne csinálj semmien gyakorlatot mert attól csak erősebb lessz a combod.. Egy héten egyszer menj el futni mellette egyél naponta 5-ször NORMÁLISAN! Ehetsz csokit is csak mértékkel ne minden nap! Egyél fehér húsokat (csirkemell,hal) sok zöldség gyümi és a salátákat is nyugodtan eheted! :D Remélem segítettem valamit
2013. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! igazábol ilyeneket mindennap eszek. de akkor is valahogy izmositani/feszesiteni kéne , mert olyan ronda a combom és olyan mintha picit narancsbőrös lenne
2013. júl. 27. 16:59
 5/5 petria12 válasza:
Már bocsi de 13 évesen nem hiszem hogy fogynod kéne de mindegy ez csak egy válasz volt.
2013. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!