Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebédre ehetek nem fogyokurás...

Ebédre ehetek nem fogyokurás kaját? Tehát tésztát, krumplit, főzelékeket?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék 8-10 kilót még a nyáron leadni, és arra gondoltam hogy reggelire marad a kifli,sonka,paprika... ebédre pedig egy adag második féle éppen amit főznek főzelék, vagy tészta ha van hús stb..azt megenném egy tállal.

Uzsizni nem igazán szoktam inkább ebben az időben sportolok napi 1,5 vagy 2 órát.

Vacsira kefir,tojás, zöldségtál,sonka,sajt..vagy gyümölcs.

mit gondoltok igy is letudnám adni? sokat sportolnék mellette! lemenne igy ebben a honapban még?


2013. júl. 29. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

NEM! Pláne, ha 1 hónap alatt (?!) akarsz 8-10 kilótól megszabadulni.

Amúgy mit keres a kifli a reggelidben? Hal, hús, tojás, zöldségek sütve, párolva, salátának. Napi 3 liter víz.

2013. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem..akkor nem:)

köszi

2013. júl. 29. 12:42
 3/13 anonim válasza:
a főzelékben liszt van, abban pedig szénhidrát. a kifliben ugyancsak. a tésztáról már ne is beszéljünk. ezekkel nem 8-10 kilót nem fogysz le, de még kettőt se egy hónap alatt. a sport helyes, de a diétát nem váltja ki- kivéve, ha maratonista vagy, mert akkor úgyse tudsz annyit enni, amennyit lefutsz. mindig azt nézd, h miben mennyi a szénhidrát, mert azokat kell magadtól távol tartani. kenyér, tészták, rizs, krumpli, édességek mind hátráltatják a fogyózást. havonta max 3-4 kg fogyás a reális, ha van önfegyelmed és nem vagy nagyon kövér.
2013. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt így se, úgy se, de én is annak vagyok a híve, hogy mindent lehet mértékkel enni - én is így fogytam le, szóval nekem működött.

Nem tudok lemondani a kedvenc ételeimről, ez van. De mértéket tudok tartani.

2013. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, liszt van a főzelékben? Mennyi, 20g? 50g?


Ami szénhidrátdúsabb, abból egyél keveset. A tészta egyedül amit nem lehet diétásan elkészíteni, húshoz zöldségköretet, főzeléket barnaliszttel ilyesmi.

2013. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem köszi, akkor maradok a húsok,zöldségeknél majd kombinálok mindennap mást:) esetleg tojás ebédre:) a sportom marad. köszi mégegyszer!:)
2013. júl. 29. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Hosszú távon sokkal jobban jársz, ha megeszed bátran a tésztát, lisztes főzeléket, krumplit, kiflit.

Mert bár valóban magas a CH-tartalmuk, de ha x ideig elhagyod, majd újra eszed, semmivel sem vagy előbbre. Ráadásul az állandó lemondás, az, hogy látod, a családod többi tagja mást eszik, eléggé elkeserítő tud lenni, márpedig a kedélyállapot befolyásolja a fogyást. Ha pár naponta összezuhansz és bánatodban bekapsz valamit csak úgy, ezerszer rosszabb, mintha minden alkalommal a családdal ennél, csak kevesebbet. Ráadásul ezt tartani tudod akkor is, ha már elérted az álomsúlyt.

Mozogj sokat, egyél kevesebbet, és ne akarj túl gyorsan fogyni.

2013. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!!:)
2013. júl. 29. 13:32
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Bármilyen zöldségféle sokkal ízletesebb a lisztes, gusztustalan kulimájsz nélkül, amit csak a hülye magyarok csinálnak főzelék címszó alatt. Nem csak az a lényeg, hogy mennyi liszt van benne, hanem az, hogy pocsék elkészítési mód.
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9: Ízlés dolga, én meg nem enném a főzeléket rántás nélkül, pedig szeretem a zöldségeket. A sok rántás valóban nem jó, de a kevés ízesít és kalóriatartalmat növel egyben, mindkettő hasznos. Személy szerint szezámrántást használok, mivel lisztet nem eszem.


Személy szerint olyan kevés keményítőt és tömény cukrot (pl. méz) eszem, amennyit tudok (ebben benne van, hogy ha kívánom, akkor nem fogok önuralmat gyakorolni, az életet élvezni kell, a fogyást is, sokáig tart, rossz lenne máshogy), ha lefogytam, ez lazulni fog, de glutént se akkor, se most nem eszem, mert nekem nem jó, bár kifejezetten allergiás nem vagyok rá.

Nagyon emberfüggő, hogy az ember lefogy-e krumpli és kifli mellett, illetve ugye ha sokat mozog és nem olyan sokat eszik, az elég jó esélyt ad...

2013. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!