Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni mozgás nélkül is?

Lehet fogyni mozgás nélkül is?

Figyelt kérdés
Csak mert azt mondják, hogy a jó alak elérése kb 70%ban diéta és 30%ban mozgás kérdése. Na már most akkor mozgás nélkül is lehet úgy fogyni, hogy feszesek legyünk? Pl ha sok fehérjét eszünk, méregtelenítünk, zöldségek, stb akkor nem veszítünk izmot akkor sem, ha nem mozgunk?

2013. júl. 29. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted fehérjére miért van szüksége a szervezetünknek? És miért javasolnak fehérjedús táplálkozást?
2013. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Passz. :D Nem értek hozzá, azért kérdezem. :)
2013. júl. 29. 16:34
 3/8 poiu ***** válasza:
Lehet, de mozgással egyszerűbb.
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát lehet de szerintem nem előnyös több okból sem

1 ha valamikor valamiért abbahagyod a diétát könnyen visszajöhetnek a leadott kilók

2 a megnyúlt bőr nem fog annyira visszaállni

2013. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
Valamennyit lehet. Én például úgy vagyok, hogy sokáig alszom és sokáig vagyok fent. Felkelek olyan 2 óra körül, még órákig nem eszek, mert nem leszek éhes. Olyan 5 óra körül meg nagyon megéhezem, eszek egy jó nagy adag főtt ételt. Utána meg éjszaka hiába vagyok fent, nem eszek, még ha éhes vagyok akkor sem. Egy idő után összeszűkül a gyomrod, ha kevesebbet eszel, és nem is fogod kívánni a kaját. Nekem, mióta így vagyok, már lapos hasam van, és sokkal csinosabb lettem. De nem valami egészséges ez a mód, tehát nem ajánlom. Mondjuk naponta csinálsz 30 felülést, kevesebbet eszel, de ne keveset, és ennek nagy része vitamindús és egészséges, akkor lefogyhatsz, de soha ne koplalj, és mozogj is!!
2013. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül lehet fogyni, de feszes nem leszel, az tuti.
2013. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

mozgás nélkül lehet fogyni de egy lottyatt szar leszel,fehérjét meg ne vidd túlzásba mert ha nem mozogsz akkor csak zsírosít,

a szervezet mindig az izmot bontja először és csak utána a zsírt, ez egy védekező mehanizmus

vagyis ha te csak üldögélsz "egy helyben" és nem mozogsz és koplalsz is mellette max le fordulsz a székről.(erőtlen, narancs bőrű, alaktalan ember leszel )


mozognod kell legyen az séta, vagy biciklizés, nem 5 percet, meg nem is 10-et, napi 1 óra mozgás kell ha fogyni akarsz magasabb fehérje bevitel az izomzat megtartása végett és kevés szénhidrát ( kenyér péksütemény, pékáruk hanyagolása ) a szervezetnek kell szénhidrát sőt kötelező is csak ezek gyorsan felszívódók hízol tőlük és nem is igazán laktatnak. de pl a rozs kenyér az jó. laktat és lassan szívódik fel


de ez sok mindentől függ


hány éves vagy ? (más az anyagcseréje egy 15 évesnek meg egy 35 évesnek vagy egy idős 70-80 éves embernek)


nő vagy férfi ( sokban különböző anyagcsere folyamat )

2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ja és egy tudatos étrend kell hozzá,

itt most nem update norbi meg ilyenekre gondolok

2013. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!