Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hogyan?...

Fogyni szeretnék, hogyan? Konkrét ötleteket légyszíves!

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 55 kg. 16L. Nem eszek olyan sokat és általában elosztom egy nap 5-6 részre is.. Sportról annyit.. hogy sose szerettem.. az ilyen hasizom felülés stb.től mindig fáj a hátam nyakam... Nem igazán érdekelnek az "átlagos mindenki tud róla" válaszok.
2013. júl. 30. 14:47
 1/5 anonim válasza:
Hát ne egyél édességet,cukros üdítőket és igyál sokat és ne egyél lefekvés előtt 4 órával már.Ezzel is tudsz már egy kicsit fogyni.
2013. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta fuss, nem muszáj sokat, amennyi jólesik. De mindenképp fuss, sokat segít.
2013. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Eddig se nagyon ettem.. ilyen heti 1-szer családi csokizás..pár kocka..

Csak vizet iszok:$ Üdítők már ünnepnek számít, a szörpöt meg nem szeretem..

Szóval ezzel nem lesz gond:)

2013. júl. 30. 15:02
 4/5 anonim válasza:
Hagyjuk már ezeket az általános hülyeségeket. Fussunk valamennyit és kész? Sokat segít? Kétlem... Ne együnk lefekvés előtt 4 órával? Ez kb olyan hülyeség mint hogy este 6 után ne együnk. Mik ezek? Szabályok? Meg is tudjátok magyarázni szegény lánynak hogy ezek miért jók?
2013. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a mozgás segített, kaja szempontjából nem ittam csak vizet vagy ízesített vizet, vacsorát kihagytam, de napközben ettem mindenből amit esetleg megkívántam (ha szerettem volna nassolni akkor 1-2 kocka csoki belefér, nyilván nem egy tábla, de ha megkívánsz valamit szerintem rosszabb ha nem eszed mint ha pár kockával ennél) viszont a vacsora kimaradt.. 15 kg fogytam tőle...
2013. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!