Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reductil 15mg-os készítmény...

Reductil 15mg-os készítmény okozhat fejlődési rendellenességet ha a szedése alatt teherbe esik valaki?

Figyelt kérdés

Az első babánkra 6 évet vártunk, Ő most 16 hónapos.És előtte el is veszrttünk egy kicsit 7-8 hetesse elhalt a terhesség.És most hogy szertnék elég sok kilótól megszabadulni.reductil+parmatex hüv.tabletta. És most nagyon aggódom hogy mi lenne a helyes döntés.

Ha van valami infótok segítenétek? nem szeretnék rossz döntést hozzni azt sose bocsájtanám meg magamnak.


2009. okt. 24. 14:25
 1/3 igabcsy ***** válasza:

Itt van a gyógyszer leírása és a hozzá tartozó melléklet.

Azt írják, hogy nealkalmazza a készítményt terhesség és szoptatás alatt.

[link]

2009. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még ha nem védekeztünk volna akkor azt mondanám köszönhetem magamnak a helyzetet.D sose voltam felelőtlen és tisztába voltam azzal hogy nem lehet se terhesen se soptatós anyának szedni. Most kb 5-6 hetes lehetek hétfőn az orvos még n em is látta az uht-.on

Ő nem tudott segíteni nekem ,mert nem ismeri a készítményt és adott két genetikai központi számot de az egyiket nem vették fel a másikon nem ismerték a szaert. kaptam 2 számot a dr. czeizel endré -hez, de képtelenség bejutni hozzá. ha tudátok segítséget nyújtani vagy infót ezzel kapcsolatban azt megköszönöm!!!!!!!!!!!

2009. okt. 24. 14:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket:) de ezeket tudtam én is.

És természetesen védekeztünk is phermatex hüv.talettával. Amióta megszületett a kislányunk azt használtuk.

Az orvosom anyit mondott mikor mondtam neki hogy védekeztünk mivel nagyon nem ajánlatos a kúra alatt teherbe esni hogy sajnos a nem igazán biztonságos a készitmény(pedig ) javasolta mikot a 6hetes vizsgálaton voltam nála szülés után).

Nem szeretnék beteg gyermeket szülni. tudom a lányomnál is elég sokat idegeskedtem, mert a páromnak az első lány fejlődési rendellenességel született és mikor összeköltöztünk É kísértem őket 2 műtétre is és akkor a lány még csak 12 éves volt és az már kb a 8. mütétje volt.Láttamm megyit szenved és mi megyit szenvedtünk mikor vittük ,vártuk hoztuk és ápoltuk. borzasztóan rossz vol láti a fájdalmát!! Remélem senki Nem vet meg azért amit mondok de fontolgatom,fontolgatjuk hogy esetleg megszakíttatjuk a terhességet.

De nagyon szenvedek már a gongolatátol is. azért akarok minnél több infót gyüjtrni hogyha a döntést meg kell hoznunk akár megtartjuk akár .., akkor is annak tudatában tegyük hogy a legtöbbet megtudjuk róla. és valóban ,,megfelelő " döntés legyen.

Hansúlyozom nem azzal van gond hogy véletlen baba, hanem hogy szedtem a reductil15mgos szert.!!!

2009. okt. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!