Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már valakinél olyan,...

Volt már valakinél olyan, hogy elkezdett tudatosan táplálkozni, mozogni, stb. , magyarul tenni azért hogy lefogyjon, és csak az első hét után indult be inkább a fogyás?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én egy hete kb. 1000 kcal-t fogyasztok normális ételekből, mozgok, és egy hét alatt még csak 1 kiló ment le. Tudom, ez elvileg a normál, de eddig azt gondoltam hogy eleinte szokott inkább hamar lemenni az első pár kiló, aztán a hetek-hónapok során lassul inkább le. Szóval van olyan, hogy valakinek inkább az első hét után indul be jobban?

2013. aug. 3. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
igen , megesik hogy 2-3 hétig nem indul be. attól függően milyen állapotban volt előtte a test még a súlygyarapodás is normális (zsírból attól vesztesz az elején is). De 1000 kcal tuti hogy kevés ha még mozogsz is. Esetleg 35 kilóról szeretnél 30ra fogyni?
2013. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez szerintem emberektől emberfüggő, de én már hallottam ilyenekről sokszor, hogy csak később indult be, úgy hogy szerintem ne aggódj és ne add fel:)
2013. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ember függő,meg persze nem mindegy hány kilóról indulsz. Rajtam 20 kiló felesleg volt anno és diétám kezdetén bizony lement heti 2,5-3 kiló,de pl olyan is volt mikor 40-60 deka hét. Azt,viszont tudom,hogy az utolsó 2-3 kiló megy le a legnehezebben.
2013. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egeszen pontosan 75 kg (mostmar 74 :P) vagyok 168 cm-hez. Ez ugy most eleg durvanak tűnhet, de valójában tenyleg nem tűnök ennyinek, mert hála érte a testalkatom is arányos, meg akinek elmondtam (barátnők, tesók) senki nem akarta elhinni hogy ennyi vagyok...

Esetleg ha valakinek van valami jo tippje az EGESZSEGES fogyashoz, vagy megtapasztalása, sikersztorija, stb, annak nagyon örülnék. :)

Ja, és 18/L vagyok.

2013. aug. 3. 14:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 10 kg-ot szeretnek leadni egeszsegesen. 65 kg-mal már tökletesen elegedett lennék, ugyanis nem gebe szeretnek lenni, hanem csinos.
2013. aug. 3. 14:46
 6/10 anonim válasza:
Jelenleg én is fogyókúrázom, sikerrel. Én így csinálom: beregisztráltam a kaloriabazis.hu nevű oldalra, ahol számlálgatom a kalórikat. Nagyon jó oldal, nekem nagyon bejött, mert azáltal, hogy mindig felírom, hogy mit ettem, mennyit sportoltam stb. sokkal nehezebben csábulok el bármire is. Két hete csinálom ezt kb 1100 max 1200 kalóriát eszem egy nap, és minden nap mozgok, bár nem túl sokat (fél óra torna, fél óra bicikli stb) Igyekszem sok fehérjét enni, sok zöldséget is gyümölcsöt - bár ezekben sok a szénhidrát, de tele van vitaminnal. 2 hete csinálom ezt a kúrát, könnyebbnek érzem magam, és energikusabbnak. Már 3,5 kg-ot fogytam. Édességet egyáltalán nem eszem. Remélem tudtam segíteni. :) Ja 165 centi vagyok és 65 kilóról indultam.
2013. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja, és a célom 60 kiló. :D vagy ha megy tovább is, az csak jó. Számomra ez egy nagyon könnyen tartható kúra... :D
2013. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én nagyon sokáig nem tudtam lefogyni ezzel a módszerrel, de Most már 15 kg-mal kevesebb vagyok, szóval ne add fel :) Sok sikert!
2013. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia az teljesen normális ha nem indul be egyszerre a fogyás, legyél kitartó és hidd el meglesz az eredménye. a lényeg az, hogy mindent lehet enni, de mindenből csak keveset, és szerintem úgy sokkal könnyebb betartani az étrendet, ha előtte való nap megtervezed, hogy mit fogsz enni és tartod is magad ahhoz. és ne feledd, zöldségből és gyümölcsből bármennyit lehet enni, attól még senki nem hízott el.
2013. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tas6, hány kilóról indulsz avagy indultál? én is szoktam írogatni, bár nem minden nap azért, csak én egy naplóféleségbe..háát ez az egy hét nem volt túl sikeres kaja-odafigyelés szempontból, de azért mozogtam amennyit tudtam, és így is lefogytam megint egy kilót a héten.

rájöttem, sokkal könnyebb ugy fogyni, hogy nem azon vagyok görcsösen, hogy márpedig a jövő hónap elejéig leadok 5 kilót, hanem hagyok a szervezetemnek időt és nem fogyókúra alapon fogom vissza magam, hanem szimplán egészségesen próbálok élni.. :) annyira vicces, hogy annyi minden bebeszélhető saját magunknak, és tééényleg minden fejben dől el!! :) sok sikert nektek is a továbbiakban is! esetleg ha van előtte-utána képeket, privi üzenetben nagyon kíváncsi lennéék rá! :)

2013. aug. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!