Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legeffektívebb...

Melyik a legeffektívebb módszer a zsírégetésre minimális mozgással?

Figyelt kérdés
Kizárólag vizet iszok(elvileg már ezzel is sokat lehet égetni hosszú távon), nem eszem fehér kenyeret, tésztaféléket, sütiket. Mégsincs eredmény Valami jó tanács kéne. Előre is köszönöm a kedves válaszolóknak. Szeretlek titeket. :(

2013. aug. 4. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Detto...egy cipőben járunk, viszont én elkezdtem azt, hogy este 6 után semmit sem eszem, csak vizet iszok, és előtte sem tömöm magam. Sportolnom nekem meg nem szabad, mert szívritmuszavarom van, de azért néha kimegyek kocogni.
2013. aug. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ketogén táplálkozás.
2013. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívritmuszavarra pontosan a sport az egyetlen gyógyír (az egészséges táplálkozás mellett), csak nem durr-bele módon, hanem szépen fokozatosan terhelve a szivet, kezdve egy kiadós sétával, majd fokozatosan növelve a tempót és a mozgástartományt (= nem csak sétálni, kocogni, futni kell, hanem az egész testet átmozgatni).
2013. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ajánlom a narancs evèst ès a zöld tea ivást persze cukor nèlkül.. segíteken az emésztésben plussz 100 kal narancs elégetéséhez 120 kal energia kell^^ a szívritmus zavarra pedig haha nekem is az van és akârmit mond a doki a sport nem fog ártani ameddig nem a majd meghalok tempót választod.. l/14 :)
2013. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ketogén. Edzeni se kell és kockás has. Most edzek is, így erősödöm, kezdenek nőni a kockák, de zsír az nem volt rajta eddig se. ÉS izomból nem is fogyok max nagyon lassan, ha nem edzem semmit. Ha edzem és eszem is, akkor izmosodom zsír felzedése nélkül. Szóval nekem bevált :) és tényleg nem a mozgás a fontos.
2013. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!