Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok 175 cm...

Doki445424121221 kérdése:

13 éves fiú vagyok 175 cm magas és 75 kg-m vagyok és hát leszeretnék fogyni minimum 8 kg-ot és hát valaki segítene nekem valami étrendet össze állítani? Meg mit sportoljak meg kb. mennyi idő alatt lehetne lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
kiszámolod az energia szükségleted,annak nagyrészét megpróbálod fehérjéből bevinni de a szénhidrátot sem szabad nagyon lecsökkenteni mivel kell az edzés-hez ami kb heti 3*60 perces futás,úszás,kerékpározás vagy akár lehet gyors séta is bár abból inkább 90 perc :D majd figyeled a mérleget ha heti 0.5nél kevesebb akkor csökkented a szénhidrátot ha több de nem haladja meg az 1kg ott akkor brutálisan jól csinálod :)ha minden jól megy akár 2 hónap alatt elérheted a célod ,csak kitartás kell és türelem :)
2013. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

en is kb ennyi idosen kezdtem el fogyni! az etrendemen semmit sem valtoztattam bara mugy sem eszem sok cukros kajat viszont liszteseket eszem boven... elkezdtem kondiba jarni es egy ev alatt lement minden

18/f

2013. aug. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen a válaszokat és hát meg próbálom elkezdeni!
2013. aug. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!