Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden apró tipp, trükk,...

Minden apró tipp, trükk, tanács érdekel azzal kapcsolatban, hogy a fogyás közben mit tegyünk a bőr feszessé maradásáért?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az életmódváltást, idáig fogytam 8kg-t, de még hátra van kb. 35 kg, szóval még inkább az elején vagyok.


Törekszem a minél lassabb fogyásra.

Amikor csak tudok a hideg-melegvizes váltózuhanyt használom, vettem már bőrfeszesítő testápolót is (bár ezutóbbi nem hinném, h túl sokat ér, de a placebo miatt hátha :p).


Mivel még az elején vagyok, így most kellene gondolkodnom, hogy mégis mivel előzhetem meg, hogy a bőröm ha nem is teljesen, de valamennyire azért ne lógjon.


Olyanra is gondoltam már, hogy vannak a fehérjeporok és esetleg nincs a bőr feszességét "támogató vitaminpor" vagy valami ilyesmi?


Minden tanács érdekel! Köszönöm. :)



2013. aug. 7. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
"a bőr feszessé maradásáért" - ez lehet, hogy fura megfogalmazás, csak fáradt vagyok :P
2013. aug. 7. 21:44
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A bőrfeszesség genetika dolga. Én 31 kilót fogytam 8 hónap alatt, nem csináltam semmi hókuszpókuszt, mégsem lóg a bőröm. 35 éves kor előtt még nem viseli meg a bőrt a nagy fogyàs, emiatt ne aggódj.
2013. aug. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kollagén felelős a bőr rugalmasságáért, olvass utána, hogy mit kell enned a megfelelő kollagén termelésért, ill, hogy hogyan fokozhatod azt (C-vitamin, aminosavak, omega3, bioflavonoidok, víz(!), stb.).
2013. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az olajos masszázs is nagyon hasznos, és a szauna.
2016. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél lassabb fogyás és sok mozgás is segít:)
2016. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!