Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha orvosi utasításra nem...

Ha orvosi utasításra nem diétázhatok, de szeretnék eltüntetni egy kis husit mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövérnek mondható,minden nap rászánom az időt a mozgásra,viszont az izom felett van egy kis háj amit nagyon nem szeretek.

Sajnos gyenge a gyomrom így nem tarthatok diétákat,csak arra tudok figyelni hogy mikortól nem eszek,de szeretném hogyha a zsír is lemenjen,ezt eltudom érni valahogy?



2013. aug. 8. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

"Sajnos gyenge a gyomrom így nem tarthatok diétákat,"


ILYEN nincs, természetesen NEM hülye diétát kell tartani, hanem sok zöldséget meg gyümölcsöt enni, kevés zsíradékot, kevés tésztát, kenyeret, illetve ne nassolgass és akkor le fogsz fogyni.

Olyan, hogy "mikortól nem eszek" CSAK annyit jelenthet, hogy elfekvés elött két órával már nem tömd meg magad.

Meg természetesen emellett mozogni, sportolni kell.

2013. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
sportolj többet rendszeresen fuss!
2013. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, mi az összefüggés a "gyenge gyomor" és a no diéta közt. Az kell a gyomrodnak, hogy random egyél mindent összevissza? Mert a diéta megtervezett étrendet jelent, ha olyat nem lehet, akkor az azt jelenti, hogy tervezetlen étrend.
2013. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A gyomrodnak (és az egész testednek) pont az kiegyensúlyozott, egészséges étrendre van szüksége.
2013. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sport
2013. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzilKa ***** válasza:
74%
akármilyen fura, igenis van olyan, hogy valaki nem ehet zöldségeket és többféle gyümölcsöt, illetve teljes kiőrlésű meg rostos cuccokat... Ilyenek pl a crohn betegek is...
2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy alapból egészségesen étkezek:minden nap eszek gyümölcsöt,ha tehetem zöldséget is,sose iszom cukros dolgokat,inkább házi mentateát.

A diétát úgy értem hogy nem állhat be jelentős változás az étkezésemben(nyilván kikértem az orvos véleményét).

Nem arról van szó hogy nem étkezek egészségesen,de a családomban a legtöbb ember túlsúlyos,én még nem vagyok ez a kategória(60kiló vagyok),de nem ártana megszabadulni a zsírtól(ne nagy mennyiségre gondoljatok).

Amúgy a még több mozgás megoldás lenne?

Picit tartok tőle mert itt sokszor olvastam már hogy csupán mozgással nem lehet fogyni és hogy csak csúnyább lesz az alakunk az izmon lévő zsírtól.

2013. aug. 8. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Egy Crohn-beteg elmeséli "gyógyulásának" történetét:

[link]


Csak ennyire fontos egészségesen étkezni...

2013. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Le van írva hogy egészségesen étkezem,nem tudom hogy ezt miért kell túl bonyolítani.
2013. aug. 8. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszolónak linkeltem be a Chron betegségről a cikket.
2013. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!