Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelo étrend mellett, ha...

Megfelelo étrend mellett, ha futok, akkor Szeptember elsejéig mennyi kg-t tudnék leadni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 23:09
 1/7 anonim válasza:
Miért csak most jut eszedbe , hogy fogyni kéne ?
2013. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jobb későn, mint soha, első. ;)
2013. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendes étrend alatt tényleg rendes étrendet számolva, heti 0.5-1kg fogyással 1.5-3 kg-ot várhatóan. Ha most kezded, akkor a távozó víz egyebek miatt 4-5 kg is lehet. Az elején elképzelhető, egy minimális izmosodás is, ha eddig nem nagyon mozogtál. Ebben az esetben kevesebb lesz tömegre a fogyás.
2013. aug. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:) Felejtsd el a nagyobbnál-nagyobb marhaságokat,amiket a TV ír arról,hogy milyen egyszerű lefogyni. Nem kell mindent ugyan úgy ehetsz,semmit nem kell mozogni,és lemegy rólad egy csomó kiló,stb..csak egy pirula kell hozzá. Én nem értek ezzel egyet. Ellentétben én 27 kilót adtam le 3 hónap alatt, de úgy,hogy 3 hetet ki kellett hagynom a fogyókúrából,pont a közepén,tehát nem volt egyszerű. Nem kell hozzá milliárdokat költeni gyógyszerre. És nem kell rendelned semmit. Csupán csak megfogadni a tanácsom. Egy hónap alatt 12-13 kilót fogsz leadni. Ha érdekel,írj privátba! Segítek!:) Kitartást! Kellemes napot mindenkinek!
2013. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó kommentelő nem tudok Neked privátot írni, de szeretném Veled felvenni a kapcsolatot!
2013. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
irnék nagyon szivesen privátot,de sajnos én sem tudok :( nagyon szivesen felveném veled a kapcsolatot! a tobbieknek pedig koszonom a válaszokat:)
2013. aug. 9. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék írni az utolsó válaszolónak csak sajnos én se tudok neki privátot írni:(
2013. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!