Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az édességek hizlalnak, ha...

Az édességek hizlalnak, ha keveset eszünk belőlük?

Figyelt kérdés
Napi 700 kcal a kalóriakeretem és olvastam egy cikket, miszerint nem az számít, hogy mit eszünk, hanem hogy mennyit. Engem mindig is a puding félék telítettek el, így naponta úgy 3 Danette-t megeszek, az úgy a csomagoláson jelzett adatok alapján 396 kcal... Mondjuk reggel egy, ebéd utánra egy és egy uzsonnára. A nap többi részében fagyasztott zöldségköretet eszek csirkemellfilével, ez úgy 300 kcal egy nap... Ha minden nap így eszek, elérhető a fogyás? Hiszen a napi keretet nem haladtam meg...
2013. aug. 10. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Végül is elérhető, de a napi kaja adag mennyiségének felét hasznosabb lenne egészséges anyagokból bevinni.
2013. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De így is elérhető a fogyás?
2013. aug. 10. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, elérhető..

Csak azt kéne már megérteni, hogy valaki nem attól csinos, hogy vékony, hanem attól, hogy feszes, és narancsbőr mentes

Ha napi 3 cukros pudingot benyomsz, attól fogyhatsz, és sovány is lehetsz, csak tiszta narancsbőr...

wtf..

2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Tönkre fogsz menni, 30-40 évesen nem fogod érteni miért vagy olyan szörnyű állapotban.


Pedig egyszerű: a testednek vannak bizonyos igényei, és ebből úgy tűnik egyre kevesebbet adnál meg magadnak (nem értem a logikádat, nem is fogjuk sosem megérteni egymást de ez nem baj).


Az édességeknek nevezett vackok semmivel nem járulnak hozzá ahhoz, hogy te megőrizd azt az erődet, amivel születtél. Egészségesnek, kitartónak születtél.. ez elmúlik hamar.


Éppen csak a túléléshez kapsz némi energiát.. ennyit adnak az édességek, + finomak. Fel fogod emészteni a saját tested, hogy csökkenjen a tápanyagigényed, zsírraktárakat fogsz felhalmozni, és tönkre fog menni a hormonrendszered (inzulinrezisztencia, cukorbetegség), legyengül az immunrendszered, szóval az átlagos és megszokott.. bármikor láthatsz ilyen embereket az utcán, vagy kórházakban.. tömegközlekedés közben. Csak ki milyen súlyos állapotban van, ez az eltérés.


300 kcal csirke és zöldség 1 darab étkezésnek is kevés, konkrétan éhezés. Tehát te 300 kcal értelmes ételen éhezel, a maradék ételed pedig szemét (édesség, danette ...)


Le fogsz gyengülni és meg fogsz betegedni, és persze alacsony kalóriabevitel mellett is elkezdesz hájasodni.. hiszen, olyat eszel ami mellett nemigen lesz más választásod. Kérdés hogy most mennyi idős vagy, milyen erős a szervezeted. Ha szerencsés vagy, akkor kihúzod évekig így is, ha nincs szerencséd, akkor már most kezdesz elhízni.

2013. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem emlékszek, hogy bárkitől is kérdeztem volna a véleményét. Egy választ vártam. Lehet-e, vagy nem lehet fogyni ilyen étrenddel. Nem szeretném, ha mások, olyan emberek, akiket nem is ismernek és ők sem ismernek engem, kioktatnának.
2013. aug. 11. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem volt semmiféle kioktatás, tényközlés volt.


Az is tény, hogy nem lehet válaszolni a most utoljára feltett kérdésedre. A fogyás testzsír csökkenést jelent, te csak a testsúlyodat tudod mérni. Ha hulladékot eszel, lényegében minőségi éhezéssel koplalsz akkor csökkenhet a testtömeged, de erre mi nem írhatjuk neked hogy fogysz. Vizet vesztesz, és valamilyen arányban izom és zsírszövetet. Csak felhívhatjuk a figyelmedet arra, hogy cukor alapú étrenden egyrészt magas lesz az inzulinszinted, tehát zsírt raktározol, tápanyagokhoz és energiához pedig az izomszöveted lebontásából jut a szervezeted. Zsírégetés cukorevés mellett nehéz, mert alacsony lesz a glukagonszinted, magas az inzulinszinted. Hiába eszel keveset.. Hogy ez milyen egyensúlyt teremt a testedben, mi nem tudhatjuk.

2013. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!