Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok van egy...

15 éves fiú vagyok van egy kis felesleg rajtam de csak a hasamon a többi testrészemen alig van, vékony combjaim izmosabb karjaim vannak Most 175cm 68 kg vagyok Rendszeresen mozgok tenisz+kondizok eddig lefogytam 15 kg-ot de most nem megy tovább xD?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 23:47
 1/5 anonim válasza:

Ezek mellett, amiket leírtál fontos a megfelelő táplálkozás. Nem mindegy mikor eszel, mennyit és mit!

Ha rendszeresen sportolsz a legjobb ha 2 óránként eszel, de keveset (tapasztaltam). Kevesebb kenyeret kell enni és ha megteheted teljes kiőrlésű vagy rozskenyeret egyél. Ha ezekre odafigyelsz a hasad néhány hónap alatt le fog menni.

L/22

2013. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem hiszem, hogy 175 cm-hez sok lenne a 68 kg. Ez egy férfinál ráadásul sovány alkatot jelent. Ne akarj fogyni, ha jól akarsz kinézni.
2013. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
fogyhatsz ebből még bőven ha szeretnél, lehet izmot növelni, a tenisz, ha heti legalább 7alkalommal csinálod, olyan alkatot csinál, mint amilyen a profi rövidtáv futóknak van.Nekem is ilyen alkatom lett a tenisztől, a második válaszolóval nem értek eggyet, 15évesen nem kell az embernek férfias kinézet az magától ki fog alakulni pár év múlva.
2013. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos az a helyzet h keveset eszek és általában 1 nap 3szor kenyeret nem eszek, mivel testépítek mellé sok fehérjét eszek szeretem a zöldséget meg a rizst is krumplit ritkán eszek, lehet h jót tenne hogyha futni járnék?
2013. aug. 17. 17:33
 5/5 anonim válasza:
Mondanám, hogy nem vagy túlsúlyos, mert a BMIdet kiszámoltam, és csak 22,20... De ha a hasadon felesleg van, szoktál felülésezni? Mert ga nem, azt javaslom
2017. okt. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!