Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogytatok...

Milyen módszerrel fogytatok viszonylag rövid idő alatt (1-2 hónap) és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Futással. Lement 3 kiló.... mondjuk nem is akartam többet, csak amit télen felszedtem. De nem diétáztam mellette, csokikat is etem. Egy hónap alatt lement így. Ha mellette odafigyelsz arra, mit eszel, simán lemegy több is.
2009. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90 napossal 2 hónap alatt -15kiló
2009. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló mennyit futott és egy héten hányszor?

Amúgy pl aerobik is jó,heti 3x 1 óra, ha mellette odafigyelsz az étkezésedre akkor fogyhatsz, és formálódhatsz, és nem jönnek vissza a kilók. Az hogy mennyit, az függ a beállítottságodtól és a jelenlegi súlyodtól is

2009. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: heti 3x futottam, majd 4x. 40-45 percet mindig. Az elején persze nem, akkor méf csak 15 perceket bírtam. Azóta is futok, már hiányzik, ha nem mehetek ki futni. Most is heti 3x járok azért.
2009. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!