Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam be normálisan...

Hogyan állítsam be normálisan a mérleget?

Figyelt kérdés

Kis súly felesleggel küzdök, ezért nap mint nap mérlegre állok!

62, 4 kgról kezdtem 2hónapja!

Egyik nap 59,2 kg voltam, a házban 3 helyre is leraktam, és folyton ezt mutatta, másnap meg 1 kg-al többet! Mit tegyek! Honnan tudom hogy jól állítom be a mérleget?


2013. aug. 12. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. Fogyás rovatban írtál ki kérdést, a fogyás nem napról napra mérlegelhető folyamat..


Tudomány témakörbe írj szerintem méréstechnikával kapcsolatban. Itt arról lenne értelme beszélni, hogy mit eszel, hogyan élsz, mennyit edzel. Szerintem :)

2013. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sima személymérlegek nem pontosak és ingadoznak is, az én mechanikusom is képes egy kilót vibrálni. Átlagolni szoktam néhány mérést, de igazából nem is számít a konkrét érték, a testsúlyunk még többet tud vibrálni egy nap alatt. Számítani pedig úgysem az számít, mit mutat a mérleg, az csak egy támpontot nyújt, ami bizonyos helyzetekben motiválhat, amennyivel demotiválni is tud, jobb nem nézni, vagy csak havonta vagy mit tudom én, de az sem fontos.
2013. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Be kéne tiltani a mérleget esküszöm. :D

Ha tudnád hogy mennyire csak nagy vonalakban mérvadó a testsúly, akkor kéthetente vagy havonta, azonos időpontban és állapotban mérve, lehetne egy irányszámnak használni.

De laza az összefüggés a testsúly és az alak között.

A súlyunk ingadozik, és nem az számít mennyi ,hanem hogy miből van!

2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!