Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos arcon mennyire...

SzZsD kérdése:

Egy átlagos arcon mennyire látszik az elhízás?

Figyelt kérdés
Mondok egy konkrét példát: Van egy 170 cm-es 65 Kilós átlagos lány. Hízik 35 Kg-ot az mennyire látszik meg az arcán. Elsősorban a kérdésre érdekel a válasz de ha esetleg linkelnétek nekem olyan képeket ami "fogyás előtt és fogyás után(arcról)" típusú képeket , megköszönném!

2013. aug. 13. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 8 kg fogyás után látták az arcomon, hogy fogytam... Szerintem 35kg már eléggé szembetűnő különbséget okoz.
2013. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, én láttam már 140 kilós embert, akinek, ha csak az arcát nézted, egyáltalán nem volt nagy feje és arca. És láttam már olyat is, aki normál súlyú iszonyatos kerek fejjel, húsos arccal, tokával. Ez ugyanúgy egyénfüggő, ha fogyásról van szó, nekem pl. 20 kiló fogyás után is pufók volt az arcom, sőt, mindig is olyan volt, nálam genetika, egyszerűen én pofazacskósnak születtem, már újszülöttként lehörcsögözött a nagyapám.
2013. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Szerintem ezen látszik h a csajszik arca is mennyit változott. De egyébként nekem is sokkal pufibb volt a fejem, mielőtt lefogytam.

2013. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as köszi! A kettes képen látom a legnagyobb változást . Ott a csaj 25 Kg-ot fogyott.
2013. aug. 13. 13:11
 5/7 anonim válasza:
Én pont 170 cm vagyok, nekem viszont egy 3-5 kilós hízás/fogyás is meglátszik az arcomon.:)
2013. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Alkati kérdés. Van pl. aki mindenhol sovány, de hatalmas hasa van, aki sovány, de kövérnek látszik az arca. 5-6 kilót észrevesznek az arcod alapján is, akik ismernek.
2013. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én az elég duci kategóriába tartoztam,de az arcomat nagyon dicsérték mennyire szép,világ életemben. nem volt beesett az egyszer biztos ( :D ) de nem volt tokám,és vészesen nem volt pufi. fogytam 15 kg-t,de már az első 5nél vékonyodni kezdett. szerencsére mostani állapotában is szép,nagyjából olyan mint volt csak jobban látszanak a vonásaim és nőiesebb,nem olyan pufi kislányos. 17/L

emberfüggő szeritem

2013. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!