Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm 57kg 13/L hogyan fogyjak...

175cm 57kg 13/L hogyan fogyjak le legalább 3kilót? Hogyan adjam le a hasamról a fenekemről és a combomról a felesleges kilókat?

Figyelt kérdés
Kövérnek látom magam (de nem vagyok anorexiás). A hasam durván dagadt ha leülök, ha nem akkor meg nagy mint a kisbabáknak:D. A fenekem és a combom felső része narancsbőrös. Hogyan adjam le ezeket szeptemberig? Diétával, edzéstervvel nagyon sokat segítenétek!:)

#edzés #diéta #kövér #dagadtd #edzzésterv
2013. aug. 14. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
175 cm-hez az 57 kiló bőven jó..nem csak megpuffadtál? Narancsbőr nem csak kövér embereken lehet, mivel nem súlyfüggő. Fogyókúra helyett kezdj el sportolni, ettől szép lesz az alakod.
2013. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Amikor az ember leül, a hasa kidomborodik. Még annak is, akinek egyébként horpasza van.(én már csak tudom). A magasságodhoz képest egyáltalán nem sok a súlyod, sőt!! Egy kicsit az önértékeléseden kellene javítani, és nem lefogyni. Az előttem szólót csak megerősíteni tudom. Futópad, bicikli, és minden nap hasprés. Ezt érdemes úgy csinálni, hogy megemeled a lapockád, derekad leszorítod, ebben apozícióban megtartod, és innen préseled gyors ütemben. Figyel a helyes levegővételre. Orrodon be. és pici apró kifújásokkal ki. A belégzésnél érezd, hogy a hasadba lemegy a levegő. Ha csak kapkodod, akkor fájni fog a bordádnál. Számod meg, hogy elsőre hányat tudsz csinálni. Másnap csinálj 10-el többet. Próbáld elérni, hogy legalább 8 percig csinálod megállás nélkül. Elég hatásos. Ez szépen formálja a has azon részét, ami Neked gondot okoz a leülésénél.

Remélem, segítettem a válaszommal.

2013. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőnek adok igazat.65 kg lenne az ideális persze zsír-izom arányban.:)
2013. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziaa. szívesen segítek. ha érdekel és szeretnéd, írj privit:)
2013. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!