Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem kell a mellébeszélés?...

Nem kell a mellébeszélés? Milyen módszerrel tudok 2 hét alatt LÁTVÁNYOS fogyást elérni?

Figyelt kérdés
nem érdekel a viz és izom elvesztésének sztorija. tegyük fel h tökmindegy miből. mi az a módszer?
2013. aug. 16. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz. Remélem elég egyenes volt. Testsúlyt tudsz gyorsan leadni koplalással, de az nem látványos. Azért hogy eleged van a mellébeszélésből még igen messze vagy tőle hogy felfogd.
2013. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz,nagyon pici adagokat egyél,mint egy gyerek,kis tànyérban,csakis viz,semmi üdítő,gyümölcslé,és egyàltalàn semmi pékàrú.reggeli pl:2szelet abonett,paradicsom,pàr szelet felvàgott,ebèd valami meleg kaja,pici tànyérba,aztàn estig csak egy alma,vagy ràgcsàlsz répàt,vagy egy natúr joghurt.igy szerintem leadhatsz vagy 3-4 kilot 2-hét alatt
2013. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

alma-ásványvíz,

mindkettő korlátlanul fogyasztható,

tuti a lefogyás,

2013. aug. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsirleszivassal.
2013. aug. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2 hét alatt normálisan SEHOGY. látványos max az lesz, hogy megereszkedik a bőröd és látványosan elájulsz. ja és kb másik 2 hét alatt visszaszeded az egészet vagy még többet. értsétek meg, hogy fogyni tartósan csak lassan lehet, és hiába gondolja azt az ember, hogy a koplalás a legjobb módja a fogyásnak ez butaság. sajnos énis csináltam, mint minden más hülye módszert de ezek csak időlegesek és nem is lehet csinálni sokáig és a végén csak visszaszeded. nem is beszélve az étkezési zavarokról amik ilyenkor kialakulhatnak akár halálos kimenetellel. nem akarlak lehurrogni, énis egész életemben ezzel küzdök (bár nemtudom, neked mennyi fogyásra lenne szükséged, ha 14 éves vagy és 45 kilo mint itt sok fogynivágyó akkor bocs mégis lehurroglak) viszont ha tényleg van súlyproblémád és emiatt el vagy keseredve én megértelek teljesen. de fogadd el, hogy 2 hét alatt látványosan és egészségesen nem lehet fogyni. ha szeretnél írj privátban és adok pár tanácsot amin el lehet indulni, és ami hosszu távon is beválhat.
2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hal,saláta,víz 1-3 óra edzéssel.

Ha ezt betartod akkor fogsz fogyni min. 7 kilót.

2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyük figyelembe az egészséget, szerintem ezt kérte a kérdező.

Zsírból lehetetlen 2 kilónál többet leadni ennyi idő alatt amit én nem neveznék látványosnak. Izomból több kilót is le lehet de annak meg kicsi a térfogata ezért szintén nem látványos. Ráadásul a kettő együtt nem kivitelezhető mert amikor izmot vesztünk a zsírvesztés nagyon minimálisra szorul vissza.

Vizet veszteni ezek mellett lehet, de az megint nem látványos csak a mérlegen mutat. Ezen kívül életveszélyes és nagyon rövid ideig lehet biztonságosan tartani. De versenyzők szokták vízhajtózni magukat egy mérlegelés erejéig. Szóval ,végig vettem minden lehetőséget, nem tudsz 2 hét alatt látványosan változni. De mivel eddig is túl buta voltál hogy felfogd, ezt most inkább a többieknek írtam.

2013. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
44%
Rendes étkezéssel és rengeteg mozgással (melló miatt, nem futok és gyakorlatozok) 2 hét alatt pont 10 kilót fogytam.
2013. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
uuu ez az alma+víz tetszik. mik a tapasztalatok?:)
2013. aug. 17. 00:34
 10/10 anonim válasza:
hajhullás, gyengeség, köröm töredezés, koncentrációzavar, anyagcserezavar, menstruáció kimaradása/megszűnése, immunrendszer gyengülés, netán halál
2013. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!