Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az ételek mennyire...

Ezek az ételek mennyire hizlalnak, vagy egyáltalán lehet enni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bele kezdtem a fogyókúrába, minden nap futok/biciklizitek és tornázok. Ételekből sok zöldség kevesebb gyümölcs. Kenyeret és tésztát egyáltalán nem eszek. Rizst szoktam néha. Mivel nagyon szertetem a főzeléket, zöldborsó főzelék, tök főzelék, zöld bab főzelék, paradicsomos káposzta főzelék. Egy kis roston sült csirke mellel. A főzelékek mennyire hizlalnak?


2013. aug. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha liszttel vannak suritve, akkor rendesen meg tudjak dobni a napi szenhidrat bevitelt. Ha sajat magad keszited, akkor erdemes a fozelekeket sajat magukkal suriteni: kiveszel egy adag megpuhult zoldseget, leturmixolod, majd ezzel surited a fozeleket.
2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amit én is csináltam és konkrétan kinevettek, kigúnyoltak érte. Amúgy sűrít de nem nagyon. Én most azt csinálom, hogy zabliszttel vagy graham liszttel sűrítek. Azt mondod eszel néha rizst, rizsliszttel is sűríthetsz. 3,5 liter főzelékhez 2-3 evőkanál lisztet használok. Ebből 5en eszünk. Ennyi nem fogja zavarni a fogyókúrát. A babban vagy borsóban több ch van.
2013. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2013. aug. 16. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy 1 kanál liszt egy egész lábas főzelékben nem oszt-nem szoroz! Mi sok főzeléket eszünk, nem ennyin múlik! :)
2013. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!