Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alsó tájakról comb, csípő,...

Alsó tájakról comb, csípő, fenék. Igy tudok fogyni ha igy csinálom a fogyokurám?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdek egészségesen enni!

Ami azt jelenti sok fehér húst eszek, tojás,hal,zöldségek párolva vagy köretnek főzve..akkor sült hús párolt hús, gyümölcsöket eszek mellette sok folyadékot iszok ami viz vagy tea.

És nem eszek liszetes kaját,tésztákat,rizst,krumplit,kolát,cukros löttyöket ezeket a "szemét" kajákat elhagyom az étrendemből

Mellette mindennap 1-2 órákat biciklizek vagy tornázok.


2013. aug. 17. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ettől simán le fog menni, de szerintem fontos lenne a teljes kiőrlésű kenyér is, én attól fogytam sokat, hogy barna kenyérre váltottam. Egyél sokszor keveset, és a mindennapos testedzéssel együtt simán tudsz majd fogyni. Egyébként a futás, torna, úszás a legjobb, ezek az egész testet átmozgatják.
2013. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!