Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt mennyit lehet...

Két hét alatt mennyit lehet fogyni ha naponta két órát tornázok és csak zöldségeket eszem?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni legalább 4-5 kilót és hogy ha ezzel a módszerrel nem megy mit kéne még tennem hogy sikerüljön? (15 éves vagyok)
2013. aug. 18. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nemet, magasságot, súlyt is kaphatnánk? Biztos, hogy felesleges az a 4-5? :)

Szerintem kezdj el sportolni, ha még nem teszed, és fogysz, ha fogynod kell :)

2013. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és "csak zöldséget" eszedbe se jusson! Még ha 25 lennél, akkor se, de így pláne. Változatosan (húst,krumplit, rizst,stb.), és épp annyit, hogy jóllakj! :)
2013. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha 50 kilós akarsz lenni, de kur-varanda és formátlan, akkor tökéletes a módszered.
2013. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-2 kiló mehet 2 hét alatt, ez reális.


Miért nem ölsz meg állatokat és eszel azt is? Vagy veszel a boltban egy kis húst? Unalmas ám csak a zöldség magában.

2013. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint válogatós vagyok! Csak csirke húst eszem meg mást nem igen csak ha nagyon muszáj de ha lehet elkerülöm!

Magasságom: 163 cm

Testsúlyom: 72 kg

2013. aug. 19. 09:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csirkehúst eszel, attól nem lenne súlyproblémád. Akkor nem akarnál fogyni, ez biztos.

Ha meg zöldségek mellé csirkét eszel, az teljesen korrekt, azzal jól jársz.

2013. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de az a helyzet hogy nem a táplálkozással van gond hanem a génekkel azért vagyok teltebb mert a családomban is szinte mindenki az. Erős csontozatú vagyok. És eddig elfogadtam de most már tenni akarok ellene. Meg elfelejtettem mondani hogy kiskoromban folyton beteg voltam gyulladt mandula és nem bírtam enni ha ettem kihánytam csont sovány voltam de 4 éves koromban kiszedték azt és meghíztam.
2013. aug. 19. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
génektől nem leszel kövér ... erős csontozatod meg évekig tartó fiatalkori, rendszeres sporttól lesz ;)
2013. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól van. Csak a vastag csontozatot és a genetikai fas.szságot valami hülyével beszéld meg, mi itt /legalábbis én/ komoly szinten foglalkozunk életmód, táplálkozás tanácsadással, és baromira nem vagyunk kíváncsiak különböző vallásokra.. mint például a genetikailag örökölt hájas testalkat, stb. Erről lehet lelkizni barátnőkkel. Ha meg valami probléma van: akkor azt orvosok segítségével ki lehet vizsgálni /hormonális problémákat/, aztán megfelelő táplálkozással, értelmes mozgással (qigong, jóga gyakorlatokkal) helyre kell hozni, ész szépen élni az életet.. nincs öröklött rossz testlakat.
2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem az a doki mondta aki kivette a mandulámat hogy megfogok hízni és így is lett.
2013. aug. 19. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!