Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a combom és...

Hogyan tudnám a combom és csípőm vékonyítani, hogy a zsírt leadjam ezekről a részekről? Normális válaszokat kérlek!

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 23:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

Először is járj el mozogni. Én az aerobikot és a spinninget ajánlanám,de főként SPINNING!! Nagyon hatásos, egy óra alatt rengeteg kalóriát leadsz, főleg a combot és a farizmoz formálja.

Emellett pedig kerüld a cukros üdítőket,édességet(persze azért néha lehet bűnözni..), és ügyelj arra, hogy este 6-7 után már ne egyél, max ha nagyon éhes vagyok akkor egy jughurtot, vagy gyümölcsöt...

2013. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
*joghurt
2013. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre!


Akkor tisztázzuk!


Heti 3-4x kell minimum 40 perces aerob edzés. Pl.Kocogás.

Szálkásitó étrend kell.

Ne egyél:tejtermékeket,fehér lisztes kajákat,cukros kajákat,gyümölcsöt,szemét kaját(parizer,kecsap,májkrém és társaik)


Egyél sok:Alacsony zsirtartalmú húst(csirkemell,szardinia),sok zöldséget

Ezeket eheted este is.

A 6 után nem evés baromság,hozzánemértők csinálják.


Gyümölcsöt egyáltalán ne egyél,főleg este ne!!


Nem lehet egyszerre fogyni,és izmot növelni,mivel különböző étrend szükséges hozzá.


Van konkrét kérdésed?

2013. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem értem mi bajod a válaszommal. A spinning igen is nagyon hatásos alakformáló&zsírégető edzés!

Barátnőm pár hónap alatt 15 kilót fogyott, iszonyatosan csinos lett, pedig emellett még rendesen evett is mindent(egyáltalán nem diétázott!!!)

-első válaszoló voltam-

2013. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kedves kérdező! Ezt a linket olvasd el:

[link]

Nem rábeszélni akarlak természetesen, de csak a tapasztalataim miatt ajánlom ezt a mozgás formát, ha a lakóhelyeden van lehetőség erre, akkor azt ajánlom, mindenképpen próbáld ki, nem fogod megbánni ;) Nagyon jó:) Az első pár alkalom nagyon durva, azt érzed,hogy nem tudod végig csinálni, de csak egy kis akaraterőre van szükség, és utána simán végig csinálod ráadásul még élvezni is fogod :)

2013. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs helyi zsírégetés, és az izommunka még mindig nincs hatással az izom felett levő zsírra. De ahogy a pozitív egész számok, úgy az efféle marhaságokat kérdező és válaszoló, dolgoknak utánanézni nem tudó fogyatékos, haszontalan utolsó senkiháziak sem fogynak el soha.
2013. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látom jó a buli!

Be sem szállok, csak olvasgatok. Jó válaszokat írnak o23-ék, csináld csak. Jót akarnak.


De spinningelhetsz edzésnek, tök mindegy.. nem ez a lényeg, legyen más edzés is, nem csak lábad van.

2013. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Te nagyon nagyon hülye vagy! És még finoman fogalmaztam!

Pont te vagy az, aki okosnak tartja magát, holott hülye vagy mint a segg!"

Ez nagyon szép,jó,szexi,ahogy leirtad,csak alá kéne támasztani,valami érvvel,hogy miértis...

Köszönöm,hogy finoman fogalmaztál. :)


"Én csak a véleményemet írtam le azok alapján, amiket tapasztaltam"

Aham,csak éppen úgy adtad elő,mintha valami szakbarbár lennél.


"Milyen jogon kérdőjelezed meg amit én leírtam, főleg ilyen alpári stílusban???"

Gondolom te is megkérdőjelezed amit leirtam. Ezzel nincs gond, a gond ott van hogy kettőnk közül én állok a tudományos tények és a racionalitás oldalán,és te ez ellen gondolkodsz,és még hireszteled is.

Az alpári stilusról annyit,hogy jobb mintha biztos alap nélkül osztanám a válaszokat.


"Undorító, hogy milyen "emberek" léteznek..."

Ahogy fröcsögsz,az is undoritó. Ha meg nem lennék ember,akkor nem is veszekednénk.

mondjuk az emberségemet megkérdőjelezni ennyi infó alapján, az semm vall túl magas intelligenciára...

Nem ismersz,maradjunk ennyiben.

Azt mondod,hogy az elefánt olyan mint egy hosszú cső,mert vakon tapogatod az orrmányát és nem vagy képes észlelni az egészet. Nah,látod pont ez a helyzet, te csak az orrmányomat tapogatod! ;)


Hogy ne legyen vak vita,hanem jobban hasonlitson egy érvelésre, úgy gondolom,hogy kéne mutatnod valami bizonyitékot az állitásod mellett. Nah, várom is,Dorcsikám! :)

2013. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igy,ha állandóan törlik a hozzászólásaimat,akkor nem lesz áttekinthető a vita...

Nem lesz olyan jó a buli :D

2013. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem gondolod, hogy oka van annak, amiért törölték? ;)

Szerintem keress valami hasznosabb elfoglaltságot! na pápá, minden jót! :)

2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!