Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene összeállítani...

Valaki segítene összeállítani étrendet, diétát és megfelelő mozgást? 176 cm 90 kg 21 éves lány, részletesen lent

Figyelt kérdés
Sajnos elértem a 90kg-ot, volt, hogy már 90 felett is voltam, de kórház miatt lementem 80 ra, most szeretnék fogyni újra el szeretném érni legalább a 80 kg-t, 176 cm vagyok, és szerencsére eloszlik rajtam, senki nem gondolná, hogy ennyire nagy a súlyom. Régen kézilabdáztam, de már vagy 2 éve abbahagytam, azóta nem mozgok, nagyon ritkán, ha rám jön futni megyek. Kalóriaszámlálós diétát néztem, heti fél kg fogyás esetén 1500 kcal-t ehetek, no de mit??? Ami egészséges is, és emellett mit mozogjak, néztem egy programot, ami lassan elvezet az 5km táv lefutásához. Plusz este 6 után ne egyek, kenyeret meg egyáltalán nem? Elég szerényen élünk, nem tudok költeni diétás kajára, amit itthon főznek az meg mindig hizlaló, vannak is kövérek a családban, másik gond, hogy itthon nincs hely tornázni, edzőterem túl drága, szóval egyéb sport kéne, biciklink sincs, de max tudnék kérni...
2013. aug. 22. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

heti 4x kell 40-50 perces aerob mozgáspl kocogás szálkásitó étrenddel kombinálva.


[link]


[link]

2013. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%

A suth-beach dietat ajanlanam. Én 169 cm vagyok és 62 kg... 2 honapja 70 voltam.


3 után nem eszem... hozzászoktam.

2013. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2013. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

# 2 Azért fogytál mert izmot veszettéééél!

Majd ha beáll a jojó akkor csak nézel.

A szervezetednek szüksége van tápanyagra akkor is ha fogyni akarsz.

A 6 után nem evés egy nagy baromság, a 3 után nem evés meg igazi agyhalottaknak való. Éhezteted a szervezeted.


Még mindig a szálkásitó diéta a legjobb.


A profi testépitők akiknek legnagyobb szükségük van a lehető legalacsonyabb testzsirszázalékra,még mindig nem a suth-beach ddiétát alkalmazzák, és nem is fogják soha, akárni is legyen az.

2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Nekem csak ez vált be. Mindenkinek a szervezete más!


Én tornazhattam is mint az állat, de ha vacsiztam, nem fogytam... szoval...


Nemagyarazz nekem.

2013. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
41%
En sem sertegettelek, te bunko, bekepzelt barom!
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nekem csak ez vált be. Mindenkinek a szervezete más!"

Mindenkinek a szervezete más,de a biológia ugyanúgy vonatkozik rád is. Te izmot vesztettél,nem zsirt,ami vissza is fog jönni,majd meglátod. Kib_szott veled egy tévhit,lehet még több is.


"Én tornazhattam is mint az állat, de ha vacsiztam, nem fogytam... szoval..."

Szóval nem érted,hogy a -mit- nem egyenlő a -mennyi-vel és a -mikor-ral.

A tornázás nem is aerob mozgás,fogyni pedig aerob kell és elég hosszú is kell,hogy legyen.

Ha fogyni akarsz,aerob kell és SZÁLKÁSITÓ DIÉTA. PONT!


"Nemagyarazz nekem."

Miértis? Mert annyira hozzáértő,szakszerű tudásod van? Azért?

Még a dilettáns szintet sem ütöd meg.


"En sem sertegettelek, te bunko, bekepzelt barom!"

Sem? Énsem. te bunkó beképzelt barmoztál le le.


Fáj neked,hogy ellenkezek egy tévhittel,aminek NINCS TUDOMÁNYOS ALAPJA. Magadra veszed amit irok,ez fáj neked,nem az hogy én sértegettelek volna.


Ha van (Tudom, nincs) valami tudományos bizonyiték az állitásod mellett, akkor várom. :)

2013. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Bocsánat, edzek...


És mérem a zsír, izom arányaimat... Mindig mozogtam dieta mellett... DE ha vacsoraztam, sosem fogytam!

2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Eddzek én is...


Amikor még vacsoráztál,akkor általában miket?

2013. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 poiu ***** válasza:

A zöldség nem drága. Egyél szezonális (olcsó) zöldséget gyors szénhidrát helyett. Ha kihagyod a cukrot és a keményítőt, akkor nem kell kalóriát számlálnod.

A 176/80 nem vészes, pici módosításokkal boldog lehetsz. Sétálj, érdemes súlyzózni is (ettől nem fogysz, de hasznos más okok miatt).

2013. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!