Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 130 kg-ról kéne lefogynom....

130 kg-ról kéne lefogynom. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne. kiskorom óta mindig is duci lány voltam, de ezzel én most fel akarok hagyni. Nem eszek sokat, csak gondolom rossz kajákat eszek, és nem mozgok semmit.

szóval a kérdések.


1, mi az amit szabad, és mi az amit kerüljek el?

2, mennyit és mikor egyek?

3, mit mozogjak ennyi túlsúllyal?

4, ha kerülni kell a lisztes dolgokat, illetve a tejtermékeket, akkor mi a fenét egyek reggelire?


Illetve még az lenne, hogy ha valaki esetleg tud budapesten ingyenes diatetikus tanácsadát (nem vagyok cukor beteg) akkor azt is leírhatná nekem.


Előre közölném, hogy nem az a tervem hogy 2 hónap alatt 80 kg-tól megszabaduljak, már annak is örülnék ha 1 év alatt lemenne 30 kg.


2013. aug. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok fehérjét kéne enned:hús(csirke, pulyka), túró, tojás

Sok zöldséget(krumplit, kukoricát mértékkel)a hús mellé

Ne egyél fehér kenyeret vegyél rozsost, magvasat stb és reggel még mehet sok zöldséggel, vaj nélkül, csirkemell sonkával

Ne egyél tésztát, max nagyon ritkán és durum vagy teljes kiörlésűt

Egyél naponta 4-5 x.Reggel lehet többet is a nap többi étkezése főleg délután este ne legyen sok.Arra figylej hogy este fehérjét egyél, mondjuk salátával, ne kenyeret

Én reggelire cukormentes natúr müzlit eszem tejjel, vízzel, reszelt almával vagy más gyümivel.Reggelire zabkását is ehetsz gyümivel

Tízóraira: gyümölcs vagy joghurt, uzsonnára joghurt,kefír, répa nyersen ilyesmik

Kerüld a sütiket, chipseket, de ha megkívánsz egy sütit heti egyszer azért ehetsz lehetőleg főétkezés után, de ne vacsira.

Habarások rántások kiváltására használj:kukoricakemyényítőt, zabpelyhet, zabpehelylisztet, joghurtot, sovány tejfölt, zsírt meg lisztet ne, saját anyagával sűrítést

Ehetsz tojást is teflonban sütve olaj nélkül

Nézz fogyis recepteket!!

Kezdetben a gyaloglást javasolnám, valamint az úszást.

Nehogy fuss mert tönkremennek az ízületeid.

Lehet tornázgatni is, szobabicikli, elliptikus tréner, pilates ilyenek.

Ne add fel!Sok sikert!

2013. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj sokféle fűszert hogy ne legyen uncsi.!!
2013. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

orvosi kivizsgakassak kezd!

uszas es seta mint kezdezi sport

2013. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Szabad: fehérjéket (halak, húsok, tojás), zöldségek kivéve a hüvelyeseket.

Nem szabad: lisztes étkek, burgonya, rizs, tejtermékek.

2. Akkor és annyit, amennyi jól esik, ha az 1-es pontot betartod

3. Bicikli, fekvésben végezhető jógagyakorlatok az izületek kímélése céljából ekkora túlsúlynál

4. Pl. kockázott baconszalonnán megsütött rántottát sok-sok zöldséggel.

2013. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!