Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban igaz hogy fogyni az...

Valóban igaz hogy fogyni az ember az étrendjétől fog és nem a mozgástól?

Figyelt kérdés
ugy hallottam ez igyvan és a mozgás csak kaloriát segit égetni attol fogyni nem fogunk hanem az étrendtől lesz változás. Nos?
2013. aug. 24. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem igaz. A férjem 106 kilós lett az esküvőnk után, és pár hónap alatt lefogyott 85-90 re, csak azért, mert olyan a munkája, hogy egész nap sétálnia kell. napi 10., 12 órát. Attól függ hová osztják be.


Pedig 3nagy szendvicset, és 2kg főtt ételt visz minden nap, plusz itthon is eszik vacsorát. Igyekszem zöldséget csempészni bele a vitaminok miatt, tésztát, rizst krumplit és sok húst eszik. Nagy mennyiségben. Édességet és gyümölcsöt is eszik.


Előtte is ugyan így evett. Tehát a mozgástól fogyott le!

2013. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
85 kilóra.. fantasztikus eredmény.. egy testépítő lehet 85 kiló, mert izmos, de egy átlag férfi 80 kiló felett bizpny zsíros. még ha 100 kilósan kimondottan kövér, akkor is, száraz, egészséges testhez nem lehet akármit enni (kivételek ez alól a tűz típusú emberek, akik nehezen híznak).
2013. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönök mindent!!!
2013. aug. 24. 17:26
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

küldök egy puszit is :*


Szerintem tévedhetetlen az a nézet, hogy racionális étkezés ÉS hasznos mozgás is kell. Hiába meghatározó fogyás szempontjából az étrend.. hiába mondja valaki, hogy a mozgás a lényeg.. Igazából az életünkben mindkettő hasonlóan fontos. Bármelyik hiányában gond lesz idővel, úgy látom.

2013. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na, igen, 105 kilóból könnyű egy huszast fogyni.

Ami még rajta van vagy 15 kiló, na az már nem fog menni diéta nélkül.

2013. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Tudod táplálkozásharcművész nem kell mindenbe belekötni. Igen 85 kilóra fogyott, és már így is soványka kicsit, mert 190 centi magas.... ne kötözködj, és igen is nagy teljesítmény. Főleg, hogy eszébe se jutott fogyózni.
2013. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

férfi 190cm 85kg 24 éves.


BMI 23,55


Tessék, okostojás


Tisztelt Uram! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa.

2013. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Biztos nagy teljesítmény, nem mondtam hogy nem.


én is 190 centi magas vagyok, 70 pár kiló. Vagy bő 10 kilóval izmosabb az urad, vagy.. nem izomban nehezebb. Nem látom miről van értelme beszélni.


Rengeteg sportolót ismerünk, akik sokat mozognak, le a kalappal előttük de.. amíg sok szénhidrátot esznek, amíg tejet esznek, addig egyrészt zsírosak maradnak másfelől az egészségük is csorbát szenved. Én egyébként nem kötekszem, objektív vagyok, vagy igyekszem lenni. Az olyan alaptalan, elhamarkodott következtetések minthogy sétálással, edzéssel fogyni lehet.. ezeket gyökerestül kellene kiirtani. Nem azért, mert nincs mögötte semmi ráció (de van, a mozgás jó, addig sem eszik az ember, csökkenti az inzulin rezisztenciát stb.) csak akkor megint odáig fogunk jutni, hogy a mozgás a lényeg.


Ennél azért jobb az, hogy én leírom: a táplálkozás a lényeg, a mozgásról remélhetőleg ilyen marketing mellett mint ami itthon megy mindenki tudja hogy fontos.. ezt nem mindig emelek mi, mert megteszik mások. Én azt emelném ki, hogy az értelmes mozgás a fontos. És a séta lehet hogy jó, de nem ad megfelelő mozgásmennyiséget egy embernek.

2013. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

hát nem felfújtan, mint akik lövik magukat, de izmos eléggé, mert tudod kertész volt és az izmai megmaradtak azóta is, csak most mást dolgozik.


nekem már így is soványnak tűnik 85 kilóval, mondták is neki többen, nem csak én. de ennyi mozgás mellett, hogy egész nap sétál, nem tud hízni. edzeni meg lusti a szentem:) őt nem érdekli a fogyás, sose akart... annyi volt csak , hogy mikor megtudta hogy 106 kiló, elhagyta az édességeket. de ennyi mozgással mint ami most van, viszont újra eszi. és nem hízik. ez viszont csak a mozgás miatt van.

2013. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nos, én nem tudom hogy a kertészkedéstől hogy lehet izmos valaki, de mindegy is, lényeg, hogy izmos volt egykor.

Ha nem használja már jó ideje az izmait, akkor azok bizony nem maradtak meg. Rég leépültek már.

2013. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!