Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire és vacsorára?

Mit egyek reggelire és vacsorára?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok és reggelit meg vacsit se kapunk csak ebédet, szóval azt nem tudom megválasztani. Kérlek írjatok ételeket, amiket tudnék enni reggelire meg vacsira. Főzni nagyon nem tudunk, nem túl nagy a felszereltség, de van egy mikrónk. :D Olyanok kellenének, amik nem kerülnek túl sok pénzbe, de elősegítenék a fogyókúrát. Az se zavar, ha minden nap ugyan az a reggeli és a vacsi, nem zavar, ha nem változatos. :) Folyadéknak csak vizet és ízesítetlen teát iszok. És kétnaponta fogok futni 7km-t meg heti 2x kosarazni fogok járni. :) 10kg-t szeretnék leadni! Előre is köszönöm a segítséget! :)
2013. aug. 24. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggelire

mikróban zabkása joghurttal, gyümölccsel


vacsorára

tonhalkonzerv sós lében, paradicsom

főtt tojás-ha azt tudtok, párolt zöldség-ezt mikróban is meg lehet csinálni

túró

2013. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TwiceAsNice ***** válasza:

1. Zabpehely, fahéj, tej, gyümölcsök

2. Natúr joghurt, gyümölcsök, zabpehely, fahéj, citromhéj

3. Gyümölcsök, méz (annyi szénhidrát kell!), zabpehely

4. Abonett, jobb minőségű felvágott, sajt, zöldség

Ezekhez semmi nem kell, viszonylag olcsók, adnak szénhidrátot és pikk-pakk elkészíthetőek.

Vacsorára meg veszel halkonzervet, citromlével, kakukkfűvel eszed, ill. zöldségekkel

2013. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jókat irtak a többiek,csak a tejet nem ajánlom,a gyümölcsöt se igazán, a méz meg igy-úgy elmegy.


Nem az a lényeg,hogy hány km-t futsz,hanem hogy legalább 40 percig tartson,130 körül legyen a pulzusod és kellően monoton legyen. heti 4x elég lesz.

2013. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy meggyet, garantált fogyás.
2013. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Paprika, paradicsom, tojás, sonka.
2013. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobbak szerintem az omlettek.

Felversz három (vagy amennyit akarsz - én reggel sohasem vagyok éhes egyébként) tojást egy tálban. Egy serpenyőbe raksz 1 ek. olivaolajat, felforrósítod és beleöntöd a rántottának valót. A serpenyőben nem kavargatod, hanem raksz rá paradicsomot, paprikát, cukkinit, sonkát, felvágottakat.

2013. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!