Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz élet móddal fogytam, de...

Rossz élet móddal fogytam, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
nos 88 kilón álltam mikor fognyi akartam, keveset ettem lement 75 kiló fél év alatt. ha megint elkezdenék enni akkor biztosan elkezdenék vissza hízni... hogyan tovább? hogy tudom rendbe rakni az emésztő rendszerem? 17/F

2013. aug. 26. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor te most 13kg vagy. Az durva hallod :O
2013. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
75 kiló lettem fél év alatt, bocsi kicsit félre érthető lett
2013. aug. 26. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Szálkásitó étrend,google a barátod. :)

Mellette végezz erősitést és aerob edzést is.

2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi van? 13 kiló fél év alatt, miközben alig ettél? Az teljesen normális ütemű fogyás... Koplalással azért gyorsabban szokott menni, bár ez valószínűleg emberfüggő.


Ha vannak jelei, hogy szétbarmoltad az emésztőrendszeredet, akkor szerintem konzultálj orvossal, de ha csak aggódsz... Nos, fiatal szervezet sokat kibír, de most már olvass utána, hogy néz ki az egészséges táplálkozás (bár ez ellentmondásos téma, igen nagy véleménykülönbségek vannak, de azért van egy alap, amiben egyet szoktak érteni az emberek), s egyél normálisan. Óvatosan növeld a kalóriabevitelt s ne mindenféle vackokkal s biztonságosabb, ha a szénhidrátot nem viszed túlzásba. Mozogni viszont ajánlott :) Én első körben tuti ennék normálisabban s megnézném, hogy valóban hízom-e tőle, nem tételezném fel, hogy baj a testemnek szükséges mennyiségű étel bevitele...

2013. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TwiceAsNice ***** válasza:

Nem kell izgulni...most ehettél kb. 200-300 kalóriát egy nap...kétnaponta megemeled 200 kalóriával ezt a mennyiséget. Tehát ma eszel 500 kalóriát, holnap 700-at, így tovább min. 2000-ig.

Addig ne egyél többet, mert mind visszamegy a raktározás miatt.

2013. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy férfinek sosem kell fogyókúráznia. Csak sportolni kell és lemegy a zsír és még izmosodsz is.
2013. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!