Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 60 kgt...

Nikca kérdése:

Mennyi idő alatt lehet 60 kgt fogyni? És ha valaha sikerül, sose lehet már zsíros kenyeret enni lilahagymával, pizza. Szóval jó kajcsikat?

Figyelt kérdés
Tudom,alapjában fogyi alatt nem lehet enni fehér lisztes dolgok,édesség,tészta és miegyéb,de örök életre el kell hagyni,ha fogyás után nem akarok visszahízni?
2013. aug. 26. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
60 kilóra én úgy egy-másfél évet mondanék. 6 kilót is nehéz leadni, nemhogy 60-at. Amúgy ha lefogysz, utána is lehet ezeket a dolgokat enni mérsékelten!!! Nem egy-két pizza, hanem egy szelet, és nem 3-4 szíros kenyér, hanem mondjuk 1 szelet, heti egyszer-kétszer.
2013. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked a zsíros kenyér a jó étel? :D

Tudod, elég gyorsan meg tud változni az ember preferenciája, nem mondom, hogy mindenkié, persze... Az életmódváltás már csak ilyen. Igaz, nagy különbség aközött, hogy nem eheted, mert nem akarsz hízni és hogy nem eszed, mert nem tartod jónak...


Nos, valószínűleg simán ehetsz később pizzát, ha ritkán teszed s nem vagy allergiás valamely összetevőjére...

Jó ételeket pedig a fogyózás alatt is ehetsz, igazából az a normális, hogy nem veszted el a gasztronómiai gyönyöröket, sőt, jó esetben direkt jól jársz a váltással. De már megint kezdek az életmódváltásról beszélni, hiába no, nekem az a természetes, jó módszer. Ami nem azt jelenti, hogy később, lefogyva is ugyanúgy fogok enni, mint most, lazítok azért a dolgokon, de inkább úgy, hogy a jelenleg is fogyasztott ételek némelyikéből eszem többet. Neked nem muszáj ugyanígy tenned, de valószínűleg vigyáznod kell bizonyos ételekkel. Illetve ha elszalad veled a ló, némi extra mozgás is sokat tud jelenteni, a legtöbbünk teste azért nem tudja figyelmen kívül hagyni az erős kalóriadeficitet, azt hiszem.

2013. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,nekem a zsíros kenyér hagymával fincsi.:) Igaz már vagy fél éve nem ettem,ha nem több és így vagyok a sült szalonnával és sok más dologgal,ami sajna hízlal.de valóban nekem 60 kgt kéne fogynom,szóval nem gondolhatnék ezekre.
2013. aug. 26. 23:14
 4/4 TwiceAsNice ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges és aminek ráadásul hosszútávú lesz az eredménye. Ez alapján kiszámolhatod.

Fogyás alatt is ehetsz szar kajákat...csak mozogj mellette. A lényeg, hogy lisztes, cukros kajákból menjen kevesebb, fehérjéből, ill. zöldségekből pedig több.

2013. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!