Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen folyamatos éhségérzetem és hogy végre fogyjak már?

Figyelt kérdés

Állandóan azt érzem, hogy éhes vagyok, főleg este. Pedig nem hagyok ki étkezéseket, és mellé még iszok is eleget. De állandóan ezt érzem.

Fogyni sem fogyok semennyit, a testtömegindexem már elérte a 36-ot és kb 40 kilóval kéne kevesebbnek lennem ahhoz h ideális legyen.

Próbálok keves(ebb)et enni és mozogni, de egyiket se bírom nagyon. Elég hamar lefáraszt bármilyen mozgás.



2013. aug. 29. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit eszel? Én a nagyon szénhidrátdús táplálkozás mellett voltam egész nap éhes, sok evéssel... Nem minden logika nélkül, gondolok itt a leeső inzulinszintre...
2013. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igyál szűzteát meg zöldteát,almaecetet kaja előtt és már adsz magadnak telítettséget.Kenyeret iktasd ki az már nagyon jó!!Ne a kajára gondolj hanem,hogy milyen leszel utána...3-4 nap után én már nem is szoktam éhes lenni :)
2013. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

36as testtömeg indexxel nem csoda, hogy mindig éhesnek érzed magad. A fogyás előtt rengeteget ettél, a nap gondolom bármely szakában.

Erre rá kell állnia a szervezetednek.

Ha nem éhezteted magad, hanem betartod a 1kg/hét fogyási ütemet akkor jól csinálod.


A napi kcal beviteled legyen 5 felé osztva, így elég gyakran eszel majd és kevésbé fogod úgy érezni mintha éheznél.

A mozgással pedig ne állj le.

Elhiszem, hogy nehéz mindig nekiállni a mozgásszegény életmód után, de mindig arra gondolj, hogy mit szeretnél elérni.

Ha már egy ideje stagnál a súlyod akkor próbálj többet mozogni.

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!