Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért éget a paprikakrém?

Miért éget a paprikakrém?

Figyelt kérdés

Vettem yamuna paprikakrémet ami tekercseléshez jó. A hasamra + a combomra raktam és fél óra szobabicikli után éreztem, hogy nagyon csíp. Leszedtem és amikor zuhanyoztam akkor is iszonyúan égetett de izzadtam rendesen úgyhogy a méreganyagok biztos kijöttek + puhább is lett a bőrőm. De utána 3 órával is még fáj. Kb 1 óráig voltam így, hogy rajtam volt a krém + tekercselés és ugye sportoltam i :

Szóval amikor leszedtem picit a hasamnál piros volt ott ahol vannak ezek a csíkok. Amik gyors hízásnál, fogyásnál jönnek ki. De nem viszketett meg már nem is piros. Csináltam bőr tesztet is. Lehet, hogy sok krémet kentem rá? Vagy másnak is így éget?



2013. aug. 29. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudományos tény,hogy paprikakrémtől nem lehet fogyni PONT


Ami kell neked az szálkásitó étrend és mozgás.

2013. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam mozgok is és egészségesen étkezem. Nekem rengeteg ismerősömnek használt a paprika krém..
2013. aug. 30. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a paprikakrém használt nekik. Felesleges magadra kenned.

Azt,hogy használt nekik,azt csak egy buta ember hiszi el.

Biológiával ellenkezni azt hiszem elég nagy butaság.

2013. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért éget a paprikakrém? Milyen kérdés ez? Nem ettél még csípőspaprikát? Az szerinted miért éget? Ha azt mondom neked, hogy a folyós lósz*r feszesíti a bőrt, azt is magadra kened gondolkodás nélkül? Előbb talán olvass utána, mi az, amit használsz. Kapszaicinről hallottál már? Istenem, tipikus nő...
2013. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a paprika krémnek, de még a tekercselésnek sem! Attól nem fogsz jobban fogyni. Olyan sincs hogy te helyileg szabályozod a zsírleadás helyét. Nincs ilyen! Mindenkinél genetikailag eldöntött, kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy. Nem tudod irányítani semmilyen krémmel és tekercseléssel. El kellene felejteni az ilyen baromságokat!
2013. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek csak arra jó hogy kifogják a buta embereket. sajnálom, de így van. nem a paprikától fogysz, meg a méreganyagok se jönnek ki, azt úgy nevezik hogy izzadság. Méreganyag meg azért van benned mert nem jól eszel esetleg. A kapszaicintől van csípős érzés. Szerinted a paprikaspray miért hatásos? Pont emiatt. a tekerés meg ezt a baromságot meg sürgősen felejtsd el... nem az izzadsággal adod le a zsírt hanem az aerob mozgással és szénhidrátszegény étrenddel!
2013. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán te kérdeztél a paprikakrémről pár hete, ott már leírtam, mitől éget, de hátha jobb, ha elismétlem: a kapszaicin a hőérző receptorokat ingerli, magyarul átveri őket. Helyi gyulladást okoz, ezért a bőrpír. Semmi köze a zsír"égetés"hez. Ennyi erővel az Erős Pistát is magadra kenhetted volna. Nem hallgattál rám, túl szép volt a könnyebbik út, ezért kidobtad az árát az ablakon. Szerintem még mindig nem hiszed. :)

Ha mégse te lettél volna a múltkori, akkor bocs, de a lényeg ugyanaz. Nincs csodaszer, nincs trükk, csak a munka és a rendes kaja. Vagy a lötyi. Rajtam is van kb. 30 kiló, szenvedek is, de átverni nem hagyom magam.

2013. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!