Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Tudom ez a...

Hogyan fogyjak le? Tudom ez a 352353452ik ilyen kérdés de én konkrét utasításokra vágyom több lent

Figyelt kérdés
olyan 5 kilót szeretnék leadni olvastam az atkins diétáról de nem írnak rendes dolgot én pedig egyáltalán nem értek ezekhez. Valaki leírná szó szerint : mit egyek mikor hánykor milyen tálban hány falattal mikor mit csináljak. ( edzőterembe sajna nem tudok menni nem szeretnék kiadni rá) de ha megmondjátok mennyit fussak üljek fel stb. Meddig csináljam de tényleg kérlek mintha egy gyenge elméjű lennék : egyél egy csirke szárnyat zöldséggel következőnap yoghurtot stb. nagyon megköszönném nem vagyok hülye de semmit nem értek az alakformáláshoz (22lány)

2013. aug. 30. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2 órán át telefonáltam, és még mindig nem írtak neked?


Egyél meg egy nap fél - 1 kiló húst, és fél kiló zöldséget. Megrágni nem tudjuk helyetted. Nem mondjuk meg mikor egyél, és azt sem hogy mennyi sót tegyél rád. De húst egyél, és zöldséget, ez így mennyire oké?


Töltsd le a fegyencedzés című könyvet, ne adj ki pénzt, csak csináld amit írnak benne.

2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1 étkezés (7-8 óra): 1 db teljes kiőrlésű kenyér, tojás/túró, zöldségek

2 étkezés (10 óra): gyümölcs. pl. 1 alma

3 étkezés (12-13 óra): hús, zöldség. mondjuk két kis szelet csirkemell, zöldségek

4 étkezés (16 óra): kis marék sótlan mag (szotyi, tökmag, mandula)

5 étkezés (18 óra): joghurt/kefir


2 l víz, hetente 3-4 alkalom edzés. futás, felülés, guggolás, fekvő

2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! be fogom tartani ! Ha még valakinek van tanácsa mit egyek szóljon. és a kérdésem hogy kenyér helyett mit egyek a sonkához? mert azt írták hogy a rozskenyér is hízlal
2013. aug. 30. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Jah, rozskenyeret csak hagyományból ajánlják.. ugyan olyan mint a búza.. egy magas keményítőtartalmú gabona mag. Semmi értelme.


Mit egyél kenyér helyett? Te egy ember vagy, megölsz egy állatot, megiszod a vérét és megeszed a húsát. Nincs mit egyél kenyér helyett.. egyél vért. Kulturált módon: salátát eszel a sonkához, vagy lenmagból készült kenyérfélét.

2013. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mert a sonka b@zmeg az természetes -,-
2013. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, leölt állatok húsa az relatíve természetes. Ha a legtermészetesebbek a fényből energiát merítő növények, akkor második legtermészetesebb energiaforrás nekünk a növényeket elfogyasztó állatok.


Ráadásul már számunkra komplett aminosavprofillal rendelkezik a húsuk, zsírtartalmuk rendkívül hasznos kalóriaforrás.

2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
természetesebb egy kg tk liszt mint egy adalékanyaggal teli húskészítmény.
2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyivel 'természetesebb' ?


A húshoz szóját, ízfokozót és cukrot, keményítőt szoktak adni. Ezek nem rosszabbak mint egy gabonaliszt.


Másfelől, most komolyan belezzek ki minden húsgyárost, akik adalékokat tesznek a húsba? Én kerüljek börtönbe azért, hogy kevesebb sz.ar hús legyen az üzletekben? Én mocskoljam össze a kezem, taichi helyett sittes késharcot tanuljak azért, mert a rohadt kamu húst veszi a sok birka? Nem lenne simán egyszerűbb normális húst venni, és akkor el lehetne felejteni azt hogy adalékanyagok vannak a húsban.. nem, nincsenek: a hús az hús, kész. Nem veszünk mást. Aki tud az ráadásul legeltetett állat húsát veszi (vegye) ne kukoricás - szójás takarmányon tartottét.

2013. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem parizerről van szó, idióta, hanem sonkáról. Olyan sonkáról, amit disznóvágáskor a falusi ember főz magának, esetleg árulja. De teljesen jó helyette bármiféle színhús. Remélem, tudod mit jelent, hogy SZÍNhús.


A liszt lehet hogy természetes növényből van, viszont az ember szervezete számára nem szolgál táplálékul. Nem tud vele a szervezeted mit kezdeni. Hogy te is megértsd "A jauisten nem az embernek teremtette."

2013. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, ez igen :D :)
2013. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!