Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány órára időzítsem az...

Hány órára időzítsem az étkezéseket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Oszd szét minél egyenletesebben, ahogy a napirended engedi. Mozgás és lefekvés előtt kb másfél-két órával egyél legkésőbb. Konkrét időpontokat hülyeség lenne javasolni, te tudod mikor kelsz, kelés után menyi idővel esik jól enni, mikor fekszel, napközben mikor érsz rá.
2013. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mától rendeltem norbi egésznapos menüt és nem tudom hogy így mikor ehetem a vacsit?
2013. szept. 4. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg legjobb lenne semmikor. Nem érdemes az update céges kajákat ételnek tekinteni, mint ahogyan egy édességet sem nevezhetünk így, vagy egy darab téglát.


Célszerű lenne zöldségféléket és húst fogyasztani (műanyagok, liszt nélkül..) akkor, amikor a szervezeted jelzi az éhséget. Létezik elmélet és ajánlás a napi 4-6 étkezésről, rendszeresen táplálkozva illetve a szervezetet az emésztésre felkészülni hagyó 2-3 napi étkezést ajánló nézetek is vannak.


Érdemes jóllakni ha éhesek vagyunk, és elalvás előtt 2-3 órával célszerű befejezni a vacsorát..

2013. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!