Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyár folyamán 6 kg-ot...

A nyár folyamán 6 kg-ot sikerült felszednem. Milyen módszerrel adhatnám le?

Figyelt kérdés
Természetesen már bevezettem a rendszeres testmozgást. Mivel a hasamon van a legtöbb felesleg kezdetnek napi 60 felülést csinálok. Kiiktattam a fehér lisztet tartalmazó pékárukat, cukros üdítőket. Mivel azt olvastam, hogy a zöldtea fogyasztása felgyorsítja az anyagcserét napi 3-4 pohárral fogyasztok. Mit tehetek még? Várhatóan mennyi idő alatt megy le rólam a súlyfelesleg? 24/N

2013. szept. 4. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
én 26 éves vagyok és mozgás mellett szedek fatblockot... sajnos nekem nem elég kiiktatni a kenyeret és mozogni :) emellett ehetsz mindent lényegében amit szeretnél megköti a szénhidrátot... próbáld ki nekem 5 kg minusz eddig.. ja 2 hónapja csinálom...
2013. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!