Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 16/L vagyok. Szerintete...

Én egy 16/L vagyok. Szerintetek melyik alak a jobb? A körte forma, vagy a másik fajta, aminek nemtudom mi a neve. Vhogy nem vagyok megelégedve az alakommal, mert kicsi a csípőm, és hosszú vékonyak a lábaim.

Figyelt kérdés
Mondták sokan h jó alakom van, de sztem a körte alak sokkal szebb. Mit csináljak, hogy szélesedjen a csípőm? Vagy ha tornázok akkor vékonyabb lesz a derekam, és akkor szélesebbnek tűnik a csiípőm?
2009. nov. 2. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nos megmértem, a derekam az 67, a csípőm 87. A mellem meg 83. 50 kg, és 172 - 173 cm körül. És nekemis szélesemm a hátam, és tényleg nem csak azért irom h dicsekedjek, és nem azt várom h azt irjátok dejólnézek akkor ki. Nem fogyózok hanem edzek, mer thiába vékony az ember, ha edz akkor formásodik. Pl : fenékre, meg combra. Lehet h a többségnek az ilyen lányok tetszenek, de én mindigis szép körte alakot szerettem volna, mert az olyan nőies... azért nem leszek öngyilkos, de jó lenne ha kicsit szélesebb lenne a derekam, és vastagabb lenne a lábam:(

2009. nov. 4. 19:24
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem örülnöd kéne... bármit megadnék az ilyen alakért, mint a tiéd!

16/l körte alkat... :'(

2009. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem a 20.15-ös csak magát akarta fényezni... Nem szép a széles hát. És a legnőiesebb a körte egyértelműen, de az manapság ritka. Csak annál oda kell figyelni, hogy ne hízzon el, de a legszebb alakú lány, akit eddig ismertem, egyértelműen körte. És a legcsúnyább az alma, az nem is alak..

Amúgy, a méreteid alapján neked, kérdező, szép alakod lehet.

2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!