Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átestem a ló túlsó oldalára...

Átestem a ló túlsó oldalára (kép)?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta eszek teljesen egészségesen és elhagytam a fehér kenyeret és a tésztát, a családom egyáltalán nem foglalkozik vele hogy mit eszik csak legyen finom, de az egész család, mindenki túlsúlyos és ezt nagy evésekkel ünneplik is, én is benne voltam, de már sikerült fogynom 20 kilót. De állandóan azt hallottam már tényleg ne foggyak mert már nem nézek ki jól és már nem csak a család tagok mondták hanem más ismerősök és szomszédok is.

Én eddig nem vettem fel, de már egy idő után engem is elgondolkoztatott. 100 kiló voltam most 81 de voltam már 79 is és én akkor éreztem magam jó formába pedig a hasamon mindig ott a zsír párna. Sokat olvastam a túlsúlyról,anorexiáról,bulémiáról és egyéb betegségekről és azt olvastam, hogy az ember nem veszi észre a tükörbe, hogy már nem kell fogyni vagy már tényleg nem néz ki jól ha még fogyna és kicsit ez el rettentet.


2012 VÉGE : [link]

2013 MOST NYÁRON: [link]


Én karácsonyig még 5 kilót szeretnék fogyni, de a szüleim azt mondták ha még fogyózok akkor keressek magamnak másik lakást is mert itthon nem maradhatok, ezt nem hiába mondják hiszen volt már rá példa többször, hogy elájultam. A család szerint ezen a két képen látszik legjobban a változás számomra annyi látszik, hogy a második képen jobb a hajam.



2013. szept. 7. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki most, viszont azt, hogy kell-e (lehet-e) fogynod még, ennyi ruhában nehéz megállapítani. :-)
2013. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ha jól sejtem, legalább 180 centis vagy...A 2. kép alapján azt mondanám, hogy semmiképp ne fogyj tovább, tartsd ezt a 80 körüli súlyt.
2013. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ekkora füves vagy? xd
2013. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen szaznyolcvanot vagyok . Latszik a husz kg fogyas. Kerdojel
2013. szept. 7. 20:57
 5/27 anonim ***** válasza:
aranyos a mosolyod. egyébként szerintem ne nagyon fogyj tovább:) így jó.
2013. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Látszik a fogyás, amennyire látszik a 2. képen, most elég jól nézel ki. :) Ne fogyj tovább, 185-höz ez bőven jó.
2013. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Holnap lehet teszek egy képet ahol a hasam van, poló nélkül szerintem akkor ti is megértitek,de akkor megint csak az igazolódott be, hogy nem veszem észre a külömbséget.


(Nem cuccozok, csak jól néz ki ez a szín össze állítás, nem?[szoba fala])

2013. szept. 7. 21:08
 8/27 anonim ***** válasza:
Az én családom is ilyen "segítőkész," mindenki mondta hogy milyen jól nézek ki, amikor 95 kiló voltam, közben meg mire felértem a 3. emeletre már izzadtam, mint egy disznó. Lefogytam 75 kg-ra, mindenki pampog azóta is, hogy milyen sovány vagyok, de nem érdekel, mert nem én vagyok cukorbeteg a családban, hanem 3 másik túlsúlyos rokon. Mondjuk én nem voltam ilyen vékony, mint te mert én elkezdtem sportolni és elég sok izom jött fel rám. Nekem persze könnyű, mert én már nem otthon lakom, nem kell hallgatnom az ostobaságot, csak ha látogatni megyek. Szóval kitartás! De szerintem sem kellene fogynod tovább, inkább kezdj el sportolni vmit, hogy izmosodj.
2013. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az első képen látszik, hogy egy kicsit duci vagy, a másodikon pedig pólóban is látszik, hogy nincs rajtad felesleg...ettől még tölthetsz fel póló nélküli képet persze, én nem bánom. :D
2013. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jó kis pasi leszel, ne fogyj tovább, inkább izmosodj, eddzél. Nem tudom, hány éves vagy, de én biztos látogatnám az edzőtermet a helyedben, vagy egyéb saját testsúlyos edzést végeznék! :-)
2013. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!