Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok? Lány...

Vcolin kérdése:

Így mennyit fogyhatok? Lány vagyok,15éves,160cm, és 52kiló. Le szeretnek adni kb.7-8kgt! Napi 2-3óra séta, otthoni edzes ( 180 felülés,120 oldalt,120 magasba lábemelés,120 nyujtott lábemeles hatra, és 60 csipo feltolás)

Figyelt kérdés
Emelett etkezesre is figyelek, reggel egyszelet kenyer, valami felvagottal, uzsonna gyumolcs, ebed valami amit anya foz, de keves, vacsi valami konnyu, mint a salata.2honap alatt osszejo

2013. szept. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg jo az otleted, de adnek par tanacsot ha nem baj. Kezdenem az etrendeddel. Szerintem iktass be valami tizorait is, mert igy lehet, hogy falasrohamaid lesznek.(tapasztalatbol mondom) Az egyik legjobb es legkaloria szegenyebb varians a zoldseg es a gyumolcs. Keszithetsz salatat zoldsegekbol es azt vigyed suliba vagy 1-2 szezonbeli gyumolcsot.

A mozgasoddal sincs baj, de nem tudom, hogy fog beferni suli kozben(neked lehet most is suli van, nekunk csak hetfotol ) 2-3 ora seta a tanulas mellett. Inkabb szaladj vagy nezz ki a netten egy kifaraszto edzestervet amit vegezni fogsz naponta.

Egyebkent sok sikert a fogyokuradhoz, bar nem tudom, ha neked fogynod kene...nekem nem baj a fogyokura.(152-155 cm es 56,5 kg) Ha gondolod irj uzenetet es tamogathatnank egymast a kitartasban.

15\L

2013. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget az iskolaorvostól, háziorvostól, iskolapszichológustól!
2013. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönōm!
2013. szept. 11. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

ha anorexiás akarsz lenni akkor nagyon jó úton haladsz

ne akarj fogyni!

2013. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megemlíteném hogy könnyū csontozatū vagyok, anorexiarol nem johet számitásba!
2013. szept. 12. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!