Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy tilos a fogyókúra...

Tudom, hogy tilos a fogyókúra alatt a fehérliszt, de nagyon szeretem a zsömit. Ha naponta csak három zsömlét eszek, semmi mást, akkor várhatok fogyást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészségtelen, meg nem helyes, meg blablabla...Tehát nem kérnék kiokosítást!Köszönöm.
2013. szept. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
éhen is halsz, meg nem is fogysz... :D
2013. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várhatsz fogyást.De csak 3 zsömle és semmi más?
2013. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megeszel 1-2 zsömlét reggelire mondjuk egy kis karikázott tojással vagy sonkával, mellé paradicsommal, az nem egy tragédia. De ha egész nap csak 3 zsömlét akarsz enni, az tragédia.
2013. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tiszta szénhidrát vitamin nélkül. Maximum a jojóeffektust idézheted evvel elő.

Azaz lehet hogy fogyni fogsz eleinte de később még több jön vissza, ráadásul semmi vitamint nem viszel be.

Egyél gyömbéres ételeket, salátákat stb.

Ha valaki túlzottan vágyik a kenyérre annál lehet vitaminhiány vagy fehérjehiány. Babot szoktak helyette javasolni, esetleg húsokat, a legjobb a hal.

A citrusfélék pl citrom is nagyon jó hatásúak.

Szóval zsömle helyett ehetnél akár lencsefőzeléket, bablevest, babfőzeléket, chilis babot stb. Én kenyér nélkül eszem ezeket.

2013. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha hiányzik a kenyér pl főzelék mellé akkor inkább rizset, hajdinát vagy más gabonát egyél, de persze ne a finomítottat. Jó minőségű rizs drágább kicsit de sokkal laktatóbb is szóval megéri.
2013. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy mit szeretsz(nél) jobban: a szömit vagy az egészséges, formás testet.
2013. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!