Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aerobikkal is letudok fogyni...

Aerobikkal is letudok fogyni ha az étrendem jó mellette?

Figyelt kérdés

Igy osztottam be:

heti 2x (hétfőn,szombaton) 1 óra szobabicikli

heti 3x aerobik ( súlyzós,egész testet átmozgato erősitő gyakorlatok,formáló gyakszik) ebből 60-70 perc kb.

Az étkezésem nagyjából sok hús,tojás,csirkemell, néha rizs és zöldségekből áll meg gyümölcsökből,sajt saláták:)

nem eszek tésztát,lisztes cukros dolgokat probálom kerülni még a tejet is és danonokat..péksütiket csokit

inni vizet iszok teát meg ha rám jön a csoki evés nyerszöldséget eszek,rágózok vagy izesitett vizet iszok

ha elkezdem és kitartóan csinálom lemenne vele simán a -15 kilo? ja és egy nap 4x eszek arra ügyelek!!


2013. szept. 14. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyi a súlyod, de ha -15 kilót akarsz fogyni, szerintem ezzel a tervel sikerülhet! A szobabicikli legyen inkább 30-40 perc, és néha gyorsíts majd lassíts le, így könnyebben égeted a zsírt, és ne magas fokozaton csináld hanem közepesen, nekem ez jött be, én 7 kilótól akartam megszabadulni, és lement 7-8 két hónap alatt, szóval olyan 3 hónap múlva biztos látványos lesz a változás.

Kitartás! Heti két-három 70-80%-os étcsoki (mármint kocka, nem tábla) belefér ha nem bírod megállni, vagy olvass gasztro blogokat, vannak egészséges receptek, sütikben is ! ;)

2013. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tervel hanem tervvel, elnézést.
2013. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!