Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj ha fogyokurázok, de...

Nagy baj ha fogyokurázok, de minden napmeg iszok egy deci kávét tejjel? :S

Figyelt kérdés
erről nem nagyon birok lemondani jó kis erőt életet ad a tanuláshoz meg imádom a kávét persze, teszek bele tejet meg egykis cukrot... nagy bajnagy befolyással van a fogyomra?:S
2013. szept. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én naponta kettőt is megiszom mégis szépen fogyok (-1 kg/hét). Ha a többi rendben van, diéta, sport, nem ennyin fog múlni. Én sem tudok lemondani róla :)

És egyébként is életmódot váltottam, nem fogyókúrázok és az életmódomban a jövőben is benne lesz, mert erre szüksége van a kis lelkemnek, úgyhogy miért is ne?! :)


De vannak akik nagyon kemények... :D

2013. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, a kávé még fel is pörgeti egy kicsit az anyagcserédet. Esetleg hagyd ki belőle a cukrot.

És nem kell ám túlzásokba esni! Ne éheztesd magad vagy ilyesmi.

2013. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A tej rossz. Majd meglátod, hogy nálad hogy hat, mennyire zavaró. Lehet semennyire, fogyás tekintetében. De miért nem készítesz kókusz/rizstejet..
2013. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. szept. 16. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Azt még vegyük észre, 0%-os válasz :D


Nem írtam semmilyen állítást a Kérdezőre vonatkozólag, nyitva hagytam: lehet zavarni fog a fogyásban ennyit tej, de simán lehet hogy nem. Tehát akkor túl diplomatikus hozzáállás nem jó, megértem. Szívem szerint én is részletezném, hogy a tehén tej mennyire előnytelen táplálék, és lebeszélném róla a kérdezőt, de nyugodtan tegye meg helyettem más :)

2013. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

A 0%-ot azért kaptad, mert azt írtad, hogy - idézem - "a tej rossz". A tej nem rossz, nőknek különösen szüksége van tejtermékekre a csontritkulás megelőzése érdekében. Én is láttam azokat a könyveket, amivel átmosták az agyadat, de attól még nem igaz, hogy megjelent könyvben. Ha igaz lenne, egyetlen orvos és a családjuk sem inna tejet.


Kérdező, idd meg nyugodtan. Cukor helyett használj nyírfacukrot, illetve ha nincs ellenedre, akkor édesítőt. (Én nem innék édesítőt, de ezt mindenki maga dönti el.)

2013. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

"nőknek különösen szüksége van tejtermékekre a csontritkulás megelőzése érdekében"


Hát, ezt elbastad. Baromira nem működik ez az ősrégi elmélet, a tejivó nők tökélestesen s.arul állnak csontritkulás terén..


"Én is láttam azokat a könyveket, amivel átmosták az agyadat"


Törném a kis nózidat. Én nem olvasok könyveket, néha 1-1 qigongosat, vagy regényt. Szóval milyen könyvet láttál, öreg cimbora?


"Ha igaz lenne, egyetlen orvos és a családjuk sem inna tejet. "

A rohadt, beteg, buta orvosok mégis mi a fenéhez értenek? Gyógyszereket írnak fel, nem értenek lókukihoz sem (tisztelet a kivételnek..). Ne példálózz velük, mert nem érdemlik meg.


"Kérdező, idd meg nyugodtan. Cukor helyett használj nyírfacukrot,"


Ez nem olyan, mint a sperma lenyelése.. idd meg, nyeld le. Nem, a nyírfacukrot azért használjátok, hogy ne okozzon a cukorevés nagy inzulin szerkréciót. De a tejivás alapból nagy inzulin elválasztást okoz, tehát értelmetlen drága nyírfacukorral inni, a tej eleve már olyan hatású mintha cukros kaját ennénk.

2013. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!