Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges életmódot folytatok...

Egészséges életmódot folytatok, de nem iszok egy kortyot sem. Viszont most azt is elkezdem. Mennyit, mikor, mit?

Figyelt kérdés
Olvastam h étkezés előtt puffaszt ha vizet iszunk, akkor csk étkezés után igyak? Olyat is olvastam h 25kg 1 liter víz ajánlott. Én 49 kg vagyok, akkor két liter víz elég egy napra? Mert amúgy nem vagyok szomjas kb soha. És ha a vizet nagyon unom, mit igyak helyette?
2013. szept. 16. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit? Vizet...én csak ezt tudom ajánlani, én mást nem iszom...

Mikor? Egész napra nagyjából egyenletesen elosztva. Szerintem a víz nem puffaszt, de az tény, hogy ha étkezés előtt issza az ember, akkor kissé eltelít, de akkor max kevesebbet eszik az ember, ebből baj nem származik. Viszont én úgy tudom, hogy étkezés után nem ajánlott sokat inni, és egyébként közben sem, mert ezzel kvázi hígul a gyomorsav, ez pedig nehezíti az egészséges emésztési folyamatot...

Ha pedig nem vagy tényleg nagy ivós, akkor célozd meg a 2 litert, hozzászokik a szervezet, és egy idő után kívánni fogod...legalábbis nálam így volt. Először nekem is erőltetni kellett, de már kívánom a 2-2,5 l vizet.

2013. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!