Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tartok 11,5 kg fogyásnál...

Most tartok 11,5 kg fogyásnál 3,5 hónap alatt. Ez nagyon lassú?

Figyelt kérdés

Olvastam itt pl. előbb egy kommentet, hogy 4 hónap alatt leadott 30 kg-ot. Még sokat, 20-30 kg-ot leszeretnék adni, de nem akarok gyorsan fogyni. Ez az ütem viszont nem túl lassú másokhoz képest?

(Tudom, tudom... heti 0,5-1kg az egészséges...)



2013. szept. 17. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratula az eddigihez, csak így tovább!

Ez így teljesen jó, mondhatni a legjobb ütemű a fogyás.

Akinél már több mint heti 1kg lemegy, ott már nem csak zsírvesztéssel kell számolni.

2013. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, akkor mi a kérdésed?

Ez nem verseny. Teljesen jó a tempód, sokan örülnének, ha ilyen sikeresen fogynának ;)

2013. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális havonta csak 3-4 kilót leadni, így legalább a bőr is normális tempóban vissza tud húzódni, nem lesz megnyúlt bőr a végeredmény. :)
2013. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok és köszönöm szépen, sokat jelent ez a 3 pozitív válasz is! :)
2013. szept. 18. 01:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, nagyon jól csinálod! :)
2013. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyi vagy! Úgy irigyellek! Én is így szeretnék fogyni, mármint ilyen tempóban, de mindig feladom. :(

Elmondod, hogy mit csinálsz? Étkezés? Mozgás? Miből mennyi?

2013. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hajrá, hajrá Salgótarján! Abszolút normális. Gondolom fiatal vagy, tehát nem hajt a tatár. Havi 3-4 kilós ütemet tartod, az teljesen normális. Én 7,5 hónap alatt 22 kilónál tartok és egy kicsit gyorsnak érzem, illetve valszleg a szervezetemnek elég gyors ez az ütem. Mondjuk az utóbbi időben lelassult kissé, ami egyáltalán nem baj.
2013. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most nagyon megnyugodtam és jól esnek ezek a szavak, kicsit még motiváltabbá tesztek vele! Köszönöm :)


6# Persze, szívesen leírom, de egy kicsit összetett. :)


- Nem eszek egyáltalán fehér lisztet, teljes kiőrlésű lisztet, ezekből készült pékdolgokat, tésztafélét, cukrot és cukros dolgokat, édességeket, és a keményítő miatt krumplit és rizst.

- Amit eszek, felváltva és változatosan: tojás, csirkehús (ritkán sertés hús ha az van itthon), soook zöldség (paradicsom, paprika, uborka, cukkini, brokkoli, káposzta, sárgarépa, bab), zöldségtől kevesebb gyümölcs amikor édes ízre vágyom(olyankor nektarin, szőlő, szilva, őszibarack), tejtermékek (tejet egyre kevesebbet iszok a tejcukor miatt, de azért nem vetem meg, kefír, light joghurt, edámi sajt, túró, néha tejföl salátára), virsli, felvágottak, puffasztott búza. Ha valamihez kellene olaj, akkor kevés olívaolajat használok, de nagyon lassan fogy, sokáig elég. Ami költséges lehet, de ez is sokáig elég, vettünk Norbi Update lisztet és ha pl. babfőzelékhez kell, akkor ebből csináljuk. Gyümölcslevest is szoktam enni, abba pl. Norbis lisztet sem rakunk, hanem pudingport. Nem tudom mennyit számít, de szoktam zöld teát kortyolni, amibe nem teszek sem cukrot, sem édesítőt, sem citromlevet. Az édesítőszer tudom nem valami egészséges, de a nyírfacukorra az ára miatt még nem határoztam el magam, szóval az olcsóbbik fajtából használok, ha valamihez mégis nagyon kellene. Nem éhezek, nem kívánom a nehéz kajákat, mert jól lakok ezekből, amiket írtam. Volt már olyan, hogy nagyon fájt a csokira a fogam, mondom nem bírom ki.. akkor vettem egy diabetikus csokit, mondom ez mégiscsak jobb, mint egy normál. Azt eleszegettem 2-3 napig, annyi elég is volt.

- Mozgás: Norbi duci tréningre szoktam mozogni itthon. Egész augusztusban nem csináltam egyszer sem, mert lelustultam, de előtte tornáztam heti minimum heti 4x, most szeptember elejétől megint tornázok naponta, két naponta, ahogy időm engedi. :)

2013. szept. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!