Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta zöld teát vegyek...

Milyen fajta zöld teát vegyek fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyókúrázok, és zöld teával szeretném kiegészíteni. Milyen fajta teát vegyek? Az oké,hogy zölt de abból is van vagy 1000 fajta... nem igazán szeretem az izét, ami esetleg még finom is? :) Előre köszi!

2013. szept. 18. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyókúrához semmilyen fajtát, azért vedd mert finom, üdítő, antioxidáns tartalmú. Fogyáshoz semmi köze, csak ezért nem érdemes pénzt kiadni igazából.
2013. szept. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel, szálast vegyél, az a legjobb minőségű.
2013. szept. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. szept. 20. 07:03
 4/6 anonim válasza:
100%
De igenis nyugodtan vegyél fogyókúrához.Megint az "okosok " beszélnek ellene,akik esetleg ki sem próbálták.Persze ne egy csészétől várd a változást.Én mindennap reggel iszom egy csészével. Hízni nem hízok.Most pedig látom hogy fogyok,pedig ugyanúgy eszem mint eddig.Ha jól tudom zöldteával olyan havi 1 , 1,5 kilót lehet leadni.(Nos én nagyon vékony voltam,(1éve:49kg ->bár sokat idegeskedtem,és edzettem,ez elég vékony volt nekem) a Mekinek köszönhetően felszedtem elég sok kilót,majd eljártam kondiba,65,5 körülről indultam,ott leadtam olyan 62-re,diétáztam utána,lement 60-ra,ezt most szépen tartom,illetve most csak teát iszom,és ugyanúgy eszem , már 59,3-on vagyok. És nemsokára megint neki szeretnék állni a diétának.Sok sikert neked is ! :) Kitartás !
2013. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"az okosok beszélnek ellene,akik esetleg ki sem próbálták"



Csak majd' minden nap teázom, évek óta. Meg rohadt sok más ember is teázik, még régebb ideje. De te utolsó válaszoló találd ki a spanyolviaszt... Szubjektív, értelmetlen tapasztalásokat képes lennél tudományként beállítani.. Hagyd már, ha zöld tea segítene a fogyásban, testsúly kontrollban, akkor nem lenne népbetegség az elhízás. Hagyjuk..

2013. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ROSSZ INDULATÚ VÁLASZOLOK MELLŐZZENEK!!!!!!!!!!!!!!

Nem arra voltam kiváncsi,hogy fogyaszt vagy sem hanem arra,hogy milyet igyak!!Tudom,hogy nem fogok tőle 30kg-ra fogyni, de jót tesz a fogyókúrában, és a nem fogyni vágyóknak is jót tesz a szervezetnek!!!!!!! 4-es nagyon szépen köszönöm a válaszodat és milyen fajtát vegyek? Filteres, rendes? Filteresnek egyáltalán semmi haszna?

2013. okt. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!