Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a káposzta-leves diétát illetően?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ha rendesen betartjuk a szabályokat, akkor egy hét alatt, akár 6-9 kilót is lefogyhatunk. Igen, de amilyen gyorsan fogyunk, olyan gyorsan hízunk? Vagy hogy is van ez? Szerintetek érdemes elkezdeni, belekezdeni ?

#fogyókúra #fogyás #káposzta-leves
2013. szept. 18. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! A káposztaleves diéta ékes bizonyítéka annak, hogy aki fogyni akar, az a moslékot is megeszi. Nem előnyös fogyókúra, ráadásul nagyon megterheli a gyomrot, puffaszt és valóban nem nyújt tartós eredményt. Ráadásul mivel könnyen leeshet tőle a vércukrod, el is ájulhatsz. Az életmódváltás az, ami tartós eredményt hozhat. Zöldség, gyümölcs, husi, teljes kiőrlésű gabonák és mozgás. Ennyi, nem több.
2013. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam!


Az, hogy mennyire egészséges és jó a szervezetednek... na erről inkább ne beszéljünk. Engem is elcsábított az a sok-sok kg amit fogyhatsz tőle, ha betartod. Olyan lendületesen fogtam hozzá, hogy hihetetlen. "óóó hát ez még finom is! Simán eszem ezt egész héten".

Lótúrót. A harmadik nap sírtam, miközben a hányással küszködve próbáltam magamba tömni. Nem ment. Bezabáltam rántott húsból és késő éjjel arra ijedtem fel, hogy ennem kell mert éhen pusztulok. Rémálmom az a diéta!

2013. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zöldség, húsevés.. a káposzta ezért jó. De nem kúraszerűen, állandóan értelmes zöldségeket és húsokat kellene enni..
2013. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a káposztával van a gond hanem hogy a legalapvetőbb tápanyagokat nem viszed be ha csak azt eszed. Mondjuk ez valamilyen mértékig az összes idióta divatdiétára igaz. Ha nincsenek alapvető tápanyagok nem működik jól a test, csökken az energiafelhasználása, kimeríti az izmokat stb.

A zsírvesztéshez azt kell csinálni amit az első is leírt. Minden tápanyag kell jó minőségben, de szénhidrátból és telített zsírból csak kevés.

2013. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sz*r. Nekem semmit sem használt, egy grammot nem fogytam tőle.Ellenben amikor normális szilárd táplálékokat ettem, kalóriakereten belül,csak ugy szaladtak le a kilók.
2013. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A káposztaleves nagyon finom, csak meg kell sózni rendesen. (A sótól nem hízunk, csak esetleg több víz marad rajtunk, de akinek jó a szíve meg a veséje, annál még ez sem igaz.) Csak ajánlani tudom, normális mennyiségben, vasárnap ebédre, közvetlenül a sült csirkemell elé, amit salátával fogyasztasz.


Fogyókúrának viszont nem alkalmas, csak a vizet hajtja ki belőled, illetve ha nem eszel semmit (amit írnak a leves mellé, az semmi), kiürülnek a beleid, attól lehetsz könnyebb pár kilóval, de ezt csak addig tart, amíg koplalsz.

2013. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Káposztaleves DISZNÓVAL, vagy T-REXXEL ? Na milyen ötlet?
2013. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem használ! Akinek mégis használt annak a kisebb kalóriabevitel miatt. És ezt orvos mondta nekem! Ugyanaz a fogyás érhető el kalóriacsökkentéssel, és legalább változatosan tudsz étkezni!
2013. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változatos étkezés az orvosok szerint: egész nap búza, némi mással, plusz egy kis tej. Nem?
2013. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!