Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogysz/fogyt...

Milyen módszerrel fogysz/fogytál le?

Figyelt kérdés
Mekkora súlyról indultál? Volt stagnálás? Kor,nem?
2013. szept. 18. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

19 / kan

105-110-ről 85-re

volt stagnálás, a diéta 2. hetében

mivel 2 hetes diétákat csináltam az első héten a kalória csökkenés miatt ment a fogyás, a 2. hétre hozzászokott a testem, így sajnos mozogni is kellett hogy fogyjak :-)


de ami az érdekes, hogy az első diétázásnál majdnem 9 kilót fogytam, utána csak 1-2 kilót

én se értem, na mindegy

2013. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Módszer: ilyen egészségtudatos majdnempaleo/majdnemvega, erősen hedonista és néha ereszdelahajam módszer, elvégre nyár, bulik, nehogy már visszafogjam magam, az nem erősségem. Próbálok mozogni is, de az nem valami sok, de legalább fárasztó, ha épp nem az elbiciklizés a boltba, az még a hegymenet résszel sem valami nagy dolog.


Stagnálás lazán van, néha egy hónapon túl is, ha minden héten sikerül nyaralni vagy bulizni. Amire viszek saját ételt, de ez nem ilyen egyszerű...


Mivel nem volt mérlegem, nem tudom, mennyiről indultam. 78-80? Eddig úgy 10 kilót fogytam, s 7 hónapja kezdtem. Jobb heteimen -1kg is megvan, de az láthatóan ritka ;) Az első hónapban semmi se történt, a drasztikus változások ellenére sem. Máig nem tudom, mi okozza a fogyást, de az alacsony CH és a nagyobb mennyiségű mozgás kb. tuti kombó, kár, hogy mindkettő nagyon nagy kihívást jelent számomra. Amikor véletlenül épp szigorúan paleo nap sikerül, gyakran az is eléggé szénhidrátdús (150g vagy több), én már csak ilyen vagyok.


37N

2013. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én regényt írhatnék arról, hogy mivel és hogy fogytam, aztán híztam vissza. Tudni kell, hogy nulla akaraterőm van ilyen téren, csokoládé függő vagyok, felőlem elvehetnének tőlem mindent hónapokig, csak az édességet nem.


A diéták sosem váltak be, habár neten találtam egy narancsos-piritós diétát, amit bírtam kb 3 hónapig, igaz látszata is volt, de aztán feladtam. Utána kipróbáltam a 90 napos diétát, azt két hétig bírtam. Aztán a drasztikusabb verzió, a juharszirupos diéta volt, amit nem értek hogy melyik kretén talált ki, mert konkrétan szerintem életveszélyes, hogy mást nem "eszel", mint juharszirupos vizet borssal. Persze itt egyből volt látszata is.


Aztán rájöttem, hogy rohadtul imádok enni (édességet) és mivel képtelen vagyok lemondani róla, elkezdtem mozogni. Az Insanity volt ami elsőre bevált, konkrétan 2 hét után már cm-ben lehetett mérni a változást. A második hónap végére fogytam 7 kg-t, és került rám egy kis izom is. Ezután jött a stagnálás. Most a T25-t csinálom, és eddig összesen 13 kg-t adtam le, mellette viszont degeszre zabálom magam. Szóval összességében, MOZOGNI KELL! :)


22/L.

2013. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Julie S ***** válasza:

Paleo étrenddel, amit azóta is tartok (az egészségem érdekében). 173 cm vagyok és 78 kilóról indultam 2009 végén. Fél év alatt összesen 20 kg ment le rólam. Ebből 10 kg másfél hónap alatt, a másik 10 utána kicsit lassabban. Akkoriban nem sportoltam semmit.

(Nem mondom, hogy jelenleg is 58 kg vagyok, mert épp 10-11 kg plusznál tartok, de most majdnem 38 hetes kismama vagyok. :) Viszont terhesség előtt évekig 58 kg voltam. Nemsoká szülök és a kórházból hazajövős ruhának a szokásos ruháimat készítettem össze, mert ha a hasam nem domborodik, simán jók rám. Végre. :))

29/N

2013. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!