Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszseges fogyas. Jo lesz ez...

Egeszseges fogyas. Jo lesz ez igy? 16/L

Figyelt kérdés
Mivel sulizom, es a tobbiek furcsan neznenek ram, ha salatat vinnek, vagy kesz kajat enni, igy reggelire meg eszem egy joghurtot es napkozbem, olyan 3ig egy rozskenyeres szendvicset eszem csirke mellel sajtal es paprikaval. Itthon azt eszem, amit epp anya foz, de ha teszta nagyon kicsi adagban es semmi kenyer, max heti egyszer 1 szelet kalacs vagy suti. Vacsira ismet egy joghurtot eszem es iszok egy csesz zold teat es neha eszem 1-2 db. fuget is. Heti haromszor eljarok egy orat kocogni is. 153cm vagyok es 56kg, legalabb 6kg-t szeretnek leadni, de nyarra 47 szeretnek lenni. Ezzel a dietas etkezesel 2-2,5 honap alatt lefogyhatok 50re? (Mielott a joghurtba belekotne valaki tavaly is ugy foggytam le 49re, hogy joghurt volt a vacsim, es errol nem tudok lemondani)

2013. szept. 18. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

cseréld meg a reggelidet a tízóraiddal. (vagyis reggelire menjen a rozskenyeres szendvics, és napközben a joghurt.)


amugy meg nyugodtan vigyél salátát tízóraira és tojd le magasról mit gondolnak a többiek. ha kitartó vagy pár héten belül követni fognak...

2013. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jah és még valami: az egészséges heti fogyás a 0,5-1kg között van
2013. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Köze nincs az egészségeshez.


Kényszert követsz.. megindoklod, hogy miért eszel étel helyett joghurtot, kenyeret.. nem, ez nem jó, majd észre fogod venni.. ráadásul úgy írsz, mintha függnél a joghurttól.


De gondolj arra, hogy abban semmi tápanyag nincs. Hogyan működjön egészségesen a tested hasznos tápanyagok nélkül? Meg most vagy 16 éves, oké így még könnyű.. de később?

2013. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Harcművészre ne hallgass, átmosták az agyát, szerinte minden tejtermék méreg. De ez nem igaz. És a szénhidrát sem méreg.

Most hogy ezt tisztáztuk, a kajádról.

Jó a reggeli joghurt, ha elég neked és tudsz tőle tanulni. Én nem tudnák. A tízórai tökéletes. De ez délután 3-ig iszonyatosan kevés.

Én nem foglalkoznék a többiekkel, elvinném a salátámat hússal, és délben vagy 1 körül megenném. Figyeld meg, először majd csodálkoznak meg röhögnek, de nem adok egy hónapot, és mindenki viszi magával az ebédjét. Az ebéded is rendben van, nyugodtan ehetsz normális adag tésztát, kivéve ha édes tésztáról van szó. Pl. gombás tészta oké, húsos tészta (nem zsíros) oké, még a túrós tészta is belefér, de túrós tészta cukorral nem jó, szilvásgombóc nem jó, darás tészta lekvárral nem jó.

Vacsira a joghurt szintén nagyon kevés, és csak akkor fér bele, ha natúr. Reggel még megeheted a gyümölcsöset, este már nem. Inkább valami salátafélét egyél, esetleg tojást, valami húst.

Zöld teából bármennyit ihatsz, csak ne cukorral/mézzel idd, ÉS lehetőleg ne este, mert rengeteg tein van benne, ami hasonlít a koffeinhez, csak tartósabb a hatása, nem fogsz tudni aludni tőle.

A heti egy süti belefér.

2013. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Harcművészre ne hallgass, átmosták az agyát, szerinte minden tejtermék méreg. De ez nem igaz. És a szénhidrát sem méreg"


Tehát a tej-gabonaevők csak poénból betegek (cukorbetegek, rákosak, csontrikulásosak)


Szerintem neked szimplán fogalmad sincs az élelmiszerek valódi hatásairól. De akkor mi alapján szólsz be másoknak?


Fölösleges egy emlősállat tejét, tejtermékét meginni, értelmetlen kockázat. Be lehet vállalni persze.. drogozni is lehet, senki nem mondja hogy nem, de mégsem tanácsos.

2013. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En szeretem a joghurtot es tudom, hogy nem epp a legjobb, de ez segit abban, hogy ne egyek edessegeket, mert maskulonben vegem van.. Akkor a vacsimat lecserelem valami salatara vagy rantottara es a tobbi marad, mert nekem ez a mennyisegu kaja pont jo, sosem vagyok ehes, ugyhogy szerintem ezt nyugisan tartani tudom es remelhetoleg decemberre meg lesz az az alak amire vagyom.
2013. szept. 18. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
én is diétázom és nyugodtan vihetsz a suliba salátát, én is szoktam az elején furcsálják de igazán senkit se izgat..
2013. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!