Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beláttam, hogy drasztikus...

Beláttam, hogy drasztikus fogyás nem jó! De így sikerülhet? Heti 1,5-2kg fogyás még egészséges?

Figyelt kérdés
Heti 2 kilot hogyan lehet fogyni? Milyen "módszerrel" ? Az még egészséges fogyásnak számít? Karácsonyig szeretnék 15-20kg-ot fogyni. Úgy gondolom ez nem olyan durva, ha az időintervallumot is figyelembe vesszük, ugye? Most is fogyókúrázom, de lassítani akarok. A környezetem szerint, én sajnos nem igazán látom,csak a ruháimon, rengeteget fogytam. DE viszonylag egészségesen szeretnék. Szóval tippeket szeretnék.:) Nyílván van saját elképzelésem is, sok zöldség,hal, csirkemell, zabpehely, gyümölcsök:) de hátha lenne 1-2 plusz tanács is! :) köszönöm
2013. szept. 18. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NEM, nem egészséges.

Max. 0,5-1 kg/hét az egészséges!

Karácsonyig max. 12 kilótól lenne értelme megszabadulnod.

2013. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha beláttad hogy a drasztikus fogyás nem jó, akkor miért akarsz heti 2 kilót fogyni mikor a fél- 1 kiló leadása jelenti a tartósságot, és ez az egészséges. Miért akarsz rögtön duplázni? Miért nem jó a heti 1 kiló?

Karácsonyig kb 3 hónap van hátra, és ha te mondjuk 20 kilót szeretnél fogyni akkor az havi 6-7 kilót jelent mikor 4 az normális.

Ne haragudj de te nem láttál be semmi, csak áltatod magad. És mi történik ha karácsonyra csak 12 kilót adsz le és nem 15? Semmi.

2013. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1.nem egesseges, ha heti 2kg fogysz le orvosok is azt mondjak, hogy hetente max 1 kg szabad fogyni tobb okbol is az egyik az lenne, hogy hirtelen fogyassal felboritod az egesz hormonszervezetedet a masik peddig az, hogy ha megalsz ebbol a fogyokurabol az nehany heten belul egy reszet annak amit lefogytal vissza is teszed!

2.en azt ajanlanam neked, hogy inkabb ezt hasznald: sok sprot, keruld a kemenyitot tartalmazo taplalekokat es ne egyel 7 ora utan, ha nem is fogsz egy ketto lefogyni legalbb egy uj es egesseges eletmodot alakitsz ki magadnak es majd turelemmel eljutsz a kivant eredmenyhez is ;)

2014. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!