Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon kevés szénhidrátot,...

Ha nagyon kevés szénhidrátot, sok zoldséget és nagyon sok fehér hust eszem, le tudok adni fél év alatt 10kg-ot? Nem leszek ettol az étrendtol tulságosan izmos, ha még tornázom is rá? 173cm 73kg L

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 16:50
 1/7 anonim válasza:
Már attól is sokat foghatsz ha csak akkor eszel amikor éhes vagy és nem akkor amikor éppen az evésnek van ideje. Persze ez mellé nem árt a sok mozgás.
2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Le, de ez tipikusan nem ebbe a kategóriába tartozó kérdés.
2013. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem pont jó, beleférsz az időbe is, ha rendesen csinálod...

És fél év alatt túl izmos sem leszel, viszont, hogy az új alakod megtarthasd, nem szabad fél év után megint kezdeni a "bűnöző" életmódot, akkor sem szabad kétpofára zabálni, és a mozgásra is szükséged lesz.

2013. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értesz a dolgokhoz.Most fogyni akarsz vagy izmosodni?

Mérsékelni kell a szénhidrátot és a cukrot valamint kalória mínuszba kell menni.Fontos a napi min 2 L víz,napi 5x evés.


Fogyáshoz heti 3-4 alkalommal kell aerob mozgást végezni.Ha csak tornázgatsz az nem elég.

Ezen felröhögtem.Túl izmos?! Szerinted egy fogyasztó étrendtől és némi tornától hogy lennél túl izmos? Ekkora butaságot hogy találtál ki?

2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél év az még sok s :D Páromról június eleje óta több mint 20 kg ment le, pedig csak változtattunk néhány dolgon, nem koplalt egyáltalán.
2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell koplalni a fogyáshoz sőt TILOS!
2013. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél év alatt simán le lehet adni.

Tornázz nyugodtan... amúgy ja ezen énis kiakadtam, h túl izmos..:D

Én súlyzós edzéstől VÁROM az izmokat, de meg félsz h egy kis lábemelgetéstől túlizmosodsz?:D

Amúgy ja, fogyáshoz és izmosodáshoz is teljesen más étrend kell.

2013. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!