Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combból lefogyni mivel lehetne...

Combból lefogyni mivel lehetne egyszerűen? Nagyon aránytalan a testemhez képest ( körte alak)

Figyelt kérdés

Léccike adjatok tanácsot,edzést mit csináljak rá ami fogyasztaná,vékonyítaná!!!

Körte alakom van tudjátok felül vékony alul telt. Nos combba telt vagyok, elég széles a fenekem is..utálom de ez van.

De biztos csak van rá vmi jo módszer ami tényleg segit benne hogy hónapok alatt kisebb legyen és FOGYJAK belőle centiket...Mi lenne az???


2013. szept. 24. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs, semmi. Én 2 évig küzdöttem vele, de a 160 cm mellé 45 kilósan volt rám először jó az xs-es nadrág, 41 kilósan xxs, most. Egészségesen, 50 kilósan vastag combom volt. Hiába volt plötyi, hiába volt agyonedzett, izmos, vastag maradt mindig. Én inkább a soványságot választottam, mert nem bírtam elviselni. Hát, ez van, ezt az alkatot dobta a gép.
2013. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!