Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködéssel,...

Pajzsmirigy alulműködéssel, mennyi idő alatt fogytatok sporttal, helyes étkezéssel, gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Véreredményből derült ki,hogy alulműködik. Emiatt 12kg-t híztam 2 hónap alatt. Már szedek gyógyszert(Letroxol-50mg), napi rendszerességgel sportolok, nagyon rendszeresen élek, ezért is volt furcsa a súlygyarapodás. Ezelőtt soha nem volt baj az életmódommal sem, mindig egészségesen éltem, napi 1,5 liter folyadék...stb. Szerintetek mennyi idő, ameddig sikerül lefogynom így? Sajnos lelkileg ez eléggé megviselt... 17/L

2013. szept. 25. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

értelem szerűen olyan edzésrendszer kellene ami hatással van erre a problémára.

van a jóga úszás./mellúszás 1 tempó fent és 2-3 tempó a víz alatt,heti 2x fél órát./

ez önmagában megszünteti szinte teljesen a pajzsmirigy problémákat.

és a hatha jóga.

ez is hatással van az összes belső szervre,de rendkívüli módon meg is erősíthet fizikálisan.

2013. szept. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és most nézem!

másfél liter naponta?

20 kilónként kell 1 liter.

vagyis ha vagy 60 kiló,akkor 3 liter a napi minimum,főleg diéta alatt.

2013. szept. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 2,5 hónapja szedem a gyógyszert. Valószínű, hogy rosszul van beállítva a gyógyszerem, mert noha nagyon fegyelmezettem ésszerűen étkezem, még mindig gyarapszik a súlyom. Én sajnos már fél év alatt 25 kg-ot híztam, melynek egy része víz. Állítólag amíg az egyensúly nem áll be a szervezetbe, addig számíthatsz hízásra. Az orvos szerint az új egyensúly beállításához minimum 3 hónapra van szükség.
2013. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jógátról olvastam már nagyon sokat, szeretném is csinálni, csak nem tudom igazából, hogy hol kezdjem...

Úszni pedig imádok, de erre sajnos nincs lehetőségem...

2013. szept. 26. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még leírni, hogy szelént is szedek.
2013. szept. 26. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy kell elkezdeni,hogy lemész egy hatha jóga órára:).

ennyi az egész...

2013. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Végre.. utolsó...kösz.

Egy másikhoz már írtam ide is beírom, ami az összes pajzsmirigy problémásnak szól: a pjzsmirigy a torokcsakra

(vishudda) irányítása alatt áll. Bármiféle probléma

ezzeal miriggyel azt jelzi hogy komoly diszharmóniád van

ezena terülten. Jógaászánák:pl viparita karini, gyertyaállás segítenek elkezdeni kezelni ezt a problémát. A gyógyszerezés egy hülyeség!!

2013. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!