Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugyan annyi sporttal es...

Ugyan annyi sporttal es dietaval egyre kevesebbet fogok fogyni?

Figyelt kérdés
61 kg vagyok most, 48 szeretnek lenni. egy hetig dietaztam, es futottam minden nap, igy egy het alatt lefoytam 56 kg-ra (amit utana visszaszedtem mert kozbejott es betegseg es nem nagyon mozogtam) a lenyeg, hogy lefogok tudni fogyni ezzel a fieta-futas komboval 48 kg-ra, vagy befog lassulni a fogyas?

2013. szept. 25. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti fél kilót fogysz, legfeljebb 1-et. A többi a koplalás miatti víz, salakvesztés. Nem tudsz lefogyni 5 kilót egy hét alatt..


Futással és ilyen komoly kajamegvonással csak legyengíted magad, a meglévő izomtömegedet és az egészségedet teszed kockára. A futás nem egy értelmiségi edzés, elég rossz választás de.. mit sikerült enni, hogy 5 kilót csappantál egy hét alatt? Egy hét alatt, ami említésre sem méltó idő, normális esetben étkezés, fogyás szempontjából.

2013. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minel kevesebb a felesleg, annal nehezebb a fogyas, ennek az okai pedig:


1) Kisebb sulyu testnek kevesebb kaloriara van szuksege. Ha ugyanannyit eszik egy 50 kilos es egy 70 kilos ember, akkor az 50 kilosnak sokkal kevesebb lesz a kaloriadeficitje


2) Kisebb sulyu ember kevesebb energiat hasznal fel a mozgashoz. Egy 50 kilos ember egy ora futassal eleget mondjuk 550 kcalt, egy 70 kilos eseteben ez 700 kcal felett van.


Azert, mert a fogyas lassul, attol meg le lehet fogyni, csak 60 kilobol leadni 10 kilot sokkal tovabb tart, mint ugyanazt a 10 kilot 100 kilobol.

2013. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ucs csinaltam, hogy reggel 10kor ettem egy almat, delben ebedre leest gyumolccsel, vagy valami zoldsegesrizst (suli menzan mindig kivalasztom az ebed azon reszet ami legkevesbe hizlal), aztan negykor uzsira valtozo, salata, piritos, yoghurt es tarsai. aztan ottol hat- fel hetig futas, es utana mar nem ettem semmt. ezt nyomtam ot napig, es 61rol 56 kg lettem. gondolom, hogy az elso 2-3 kg a beltartalalom kiurulese, viz, stb, de komolyan formalodott is a testem.
2013. szept. 26. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

"zoldsegesrizst (suli menzan mindig kivalasztom az ebed azon reszet ami legkevesbe hizlal)"


Akkor kíváncsi vagyok mi a többi választék, csokitorta vagy mi hizlal jobban a tömény rizsnél?


"piritos, yoghurt es tarsai"


hús, zöldség mellőzve van. Ez disznónál fontos, mert nagy hízott szalonnával szeretjük. Téged is megesznek majd ha elég nagy leszel? Mert joghurtkával és pirítós kenyérkével ha az egészségedet nem is, a szalonnádat hatékonyan fogod növelni. De ez most fogyi kategória, nem?


Nem túl szerencsés amit csinálsz.. ne várd ki amíg rosszul leszel.

2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
altalaban makos tesza, turos derelye meg ilyenek vannak, szerintem a "tomeny "rizs azert meg mindig kevesbe hizlal mint a teszta
2013. szept. 26. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert gluténmentes, csak akkor van értelme, ha más étkezéskor sem eszel búzát, rozst. Egyébként ha csak reggelire kenyerezel, akkor már nem segít az hogy ebédre tészta helyett rizst eszel.
2013. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!